Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátnőm mostanában más velem.Lassan 1 hónapja járunk,sokat melózik tény.Viszont velem is más és nem tudom hogy a stressztől-e vagy sem.Nem nagyon akarja hogy segítsek,viszont engem megrémiszt hogy alig ír vissza.Elmaradnak tőle a jó reggelt üzenetek.Én nagyon szeretem hosszú idő volt mire egy megtaláltam őt és nem akarom elveszíteni.
2018. júl. 30. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi tart vissza hogy rákérdezz?
2018. júl. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert nem mond semmit erről,sz..r a kedve max ennyit mond ha erre rákérdezek vagy vissza se ír.Nem csalfa lány,de ez már kezd rám menni.Nagyon rosszul alszom,nem élvezek semmit kb mint egy depressziós úgy érzem magam.
2018. júl. 30. 10:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor hívd el vmi nyugis helyre és beszêljetek .
2018. júl. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!