Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az adott helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az adott helyzetről?

Figyelt kérdés

Én 20 éves nő vagyok, a párom pedig 39 éves. A korkülönbséggel nincs is bajom, mivel mindig is az idősebbek vonzottak. Na akkor lényegretörő leszek!

2 elég erős személyiségről van itt szó(én skorpió jegyű, ő pedig bika). Egy darabig nem is volt gond azzal, hogy elmentem bulizni, viszont az utóbbi 1-2 hétben szemet szúrt ez neki, hogy miért járok el minden héten szórakozni a barátőimmel. Aztán szépen megmondtam neki a véleményemet magamhoz méltóan, hogy nem mondhatja meg nekem, hogy mit csinaljak, meg hogy a barátaimat meg ne próbálja elmarni tőlem, aztán erre meg olyanokat vágott a fejemhez, hogy már nem szeretem igazán, hogy ilyeneket mondok neki. Szeretem is őt nagyon meg elég erősen vonzódom hozzá, csak kezdem azt érezni, hogy birtokolni akar ebből kifolyólag, és elgondolkoztam azon, hogyha most ez volt, akkor mi lesz így később. Voltatok hasonló helyzetben? Én közöltem vele, hogyha ezen nem változtat, akkor ott fogom hagyni, mert azzal csak engem sért, ha érzékelteti a bizalmatlanságot.


2018. aug. 2. 23:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
58%
En sem neznem jo szemmel ha a csajom minden hetvegen bulizgatna.
2018. aug. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha 20éves lenne ő is akkor nem zavarná. Ez a baj az ekkora korkülönbséggel, egyszerűen mások az igények. Kár idekeverni ezt a horoszkóp f@$zságot.
2018. aug. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
85%

'nő' vagy de horoszkópról meg heti bulikról írogatsz és kikéred magadnak 😂

Hiába mondod, hogy a korkülönbséggel nincs bajod... Ez üti fel a fejét itt is. Ha korban hozzád illő lenne, menne veled bukikázni, ő 40 évesen nyilván a nyugodtabb életet prefefálja és másként gondolkozik.(csak azt nem tudom,hogy akkor mit keres egy 20 éves csitri mellett? Jaa jó a szex ezt ki ne hagyjuk😀) Szerintem ez inkább mondható szexkapcsolatnak, egy apakomplexusos lányka és egy idősebb férfi aki megkaphatja a friss husikát igen vonzzák egymást. Minden másban ütközni fogtok.

2018. aug. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Kedves 13as!

Azért megválogathatnád a szavaidat, meg a tisztelet megadását a másik fele nem tanították meg neked a szüleid?

Kikérem magamnak, hogy csitri vagyok, miféle gyér szóhasználat már ez!

Meg attól még, hogy valaki 40 éves, nem zárja ki, hogy szívesen bulizzon, elvégre egy 40 éves az èn szememben még nem öreg.

Apakomplexusom meg egyáltalán nincsen, csak szimplán nem vonz a 20as korosztály, ilyen beállítottságú vagyok.

A horoszkópban meg igenis hiszek, nagyon is sok igazság tud lenni benne, csak ezt sokan nem veszik észre, hanem egyből jönnek az előítéletekkel, meg ha kicsit is mélyebben elmélyednének a témàban, akkor rájönnének arra, hogy mégis van benne valami!

2018. aug. 3. 14:37
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a válaszaid alapján eléggé csitrinek tűnsz még. És ahogy írták már, itt bizony a korkülönbséggel van a baj. Az addig oké, hogy nem kedveled a saját korosztályod, sokan vannak még így ezzel, de ennyire fiatalon neked még érthető módon a szórakozáson/ tomboláson jár az eszed, kell még neked a pörgés. Egy 40 körüli férfi ezt az életmódot már általában nem tudja és nem is akarja követni. Nekik már kényelmesebb a megszokott, nyugodt otthoni környezetben lazítani, és azt szeretné, ha ebben csatlakoznál hozzá te is. De nem várhatja tőled, hogy 20 évesen úgy élj, mint egy idősebb nő, viszont te sem várhatod el, hogy tartsa veled a lépést. Szóval az életkorotokból fakadó eltérő igényeitek miatt ez a kapcsolat nem tűnik működőképesnek.


A horoszkóp pedig phaszság.

2018. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Te pedig eléggé primitívnek, lenézőnek. A csitri szó tudod egyáltalán mit jelent?
2018. aug. 3. 16:14
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Primitív? Lenéző? Itt szerintem neked lenne szükséged értelmező kéziszótárra.

Igen, tudom, hogy mit jelent a csitri, viszont, ha így kibuksz ezen a szón, akkor abban már nem vagyok biztos, hogy te is tudod... Azért 20 évesként ne érezd már magad akkora nőnek, mert még szinte gyerek vagy.

2018. aug. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Mert te hány éves vagy?

Igen, primitív és lenéző vagy kifejezetten, mert a csitri szót alapjáraton negatív értelemben használják, szóval jó lenne, ha megválogatnád a szavaidat, mert azért a másiknak meg kéne adnod a tiszteletet, ha meg te vagy az idősebb, akkor meg végképp el kéne jutni a tudatodig annak, hogy kulturáltan is lehetne beszélni a másikkal!

2018. aug. 3. 18:18
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Az Ön kérdése és hozzászólásai alapján finoman szólva még nem érett meg a "nő" maga értelmében vett jelző használatára és viselésére.

Legjobb tudomásom szerint, Ön az oldalt látogató emberek véleményét kérte ki a saját helyzetéről. Ám mivel ezek a vélemények nem egyeznek meg azokkal az állításokkal amelyeket Ön elvárásként felállított és nem az Ön igazát támasztják alá, ezért belekötött a válaszadók fogalmazási stílusába, figyelmen kívül hagyva azokak tartalmát. Mindez nem változtat azon a tényen, hogy Maga egy csitri.


Tisztelettel,

Egy válaszoló

2018. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Mivel saját meglátásod szerint jól nézel ki, vélhetően ezért nem volt igényed arra, hogy egy kis intelligenciát magadba szippants.

Talán a 5-10 év múlva visszatekintesz mai önmagadra, nevetsz, vagy szánod magad, hogy egy igazi férfi minőségi időt akart veled tölteni, te meg dacos kislányként reagálva, "jajjj engem aztán nem lehet kalitkába zárni"............jesszus.

2018. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!