Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túl sokat kérek?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a barátommal, tőlem busszal 40 percre lakik. Mindig én megyek hozzá, hozzám nem tud, mert két lánnyal élek együtt az egyetem miatt. A lényeg, hogy kapcsolatunk elején mindig kint várt a buszállomáson, de most hogy már együtt vagyunk egy ideje, az elmúlt két hónapban érdekes mód sosem tudja megoldani, hogy kijöjjön. Vagy lekési a buszt, vagy beteg és nem akar kijönni, vagy telefonon intéz még valamit és így nem utazik vagy edzése van és azért nem vagy pedig túlóra és hát értsem meg bent kell maradni.


A gond az, hogy késő este találkozunk, jóval kilenc után. Egyedül a sötétben várni 20 percet a következő buszra több mint ijesztő. Ő nem érti mi a bajom, hiszen nagylány vagyok miért kéne kísérgetnie. Viszont nem akarom kihívni a sorsot, mert sosem lehet tudni, vártam már négy férfival együtt a buszra. Kérdésem, mit lehet ilyenkor tenni? Jogos a kiakadásom? Mit kéne tennem, hogy végre kijöjjön elém és ne kifogásokat keressen, mert szerintem egy része most már az. Kapcsolat elején egyszer sem volt, hogy ne tudott volna kijönni.


2018. aug. 3. 06:12
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
93%

Többet kérsz, mint amivel eddig beéred.

Minél kevesebbet kell tennie egy fèrfinek, mire puncit kap, annál kevésbé fogja értékelni. Te még helybe is mész. Kb. semmit se kell tennie érted. Ezért nem megy ki eléd. Minek? Akkor is odamész, ő kap puncit, minden rendben. Úgyse fogsz szakítani vele, mert TE már sok energiát fektettél a kapcsolatba, ezért értékesnek HISZED.

2018. aug. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
13%

A 9 utan egyaltalannem keso.


"vártam már négy férfival együtt "

Es? Talan osszebrszelnek es rad rontanak?

Ha jol ertem, a hrlyijaratos buszra nem mersz egyedul varni a palyaidvarnal? Vicces.


Ettol fuggetlenil kimehetne.

2018. aug. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%

"Volt már atrocitásom, nem egy. Hazáig követtek, részegek belém kötöttek, páran simogattak,fogdostak vagy csak próbáltak felszedni és nehezen értették meg a nemet. "


Istenem. Ilyen mindenkinek van

Keress fel szakembert.

2018. aug. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
98%

Aki szerint nem gáz este egyedül buszozni az mind pasi, ugye?

Mi lányok TAPASZTALTUK, hogy miért nem jó ötlet. Még fényes nappal, a város középén is kerülhet egy nő szorult helyzetbe. (Engem kiraboltak.) Nem hogy este, egy kihalt részen. Nem kell hozzá bemenni a putritelepre, hogy valaki megpróbáljon zaklatni, vagy kirabolni.

2018. aug. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
19%
#14 a kérdező pasija nyilván egy paraszt. Ha a csaj képes 40 percet buszozni, ő is buszozhatna 20 percet. Ettől függetlenül ha tetszik ha nem, kénytelenek lesztel megtanulni megvédeni magatokat, mert nem lesz mindig mellettetek egy pasi aki megvéd, akár a barátotok, akár csak az idegen pasik 90%-a.
2018. aug. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
2%
Én nő vagyok és mondom, engem soha nem zaklattak. Próbálkozni persze néha próbálkoztak, de ha elég határozott vagy, akkor semmi bajod nem eshet. Rájuk kell ordítani és ennyi. Rendszeresen mászkáltam haza buli után egyedül, kihalt helyen. Azért illik megtanulni megvédeni magad, nem mimózának lenni és nem a férfitól várni a megváltást.
2018. aug. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

#: No vagypk es ejfel utan is szoktam koxlekedni. Egyedul. Igaz, van nalam mindig gazspray.


Azert ennyire beszarinak mar nem kene lenni, hogy 9:15 korul fel egyedul tomegkozlekedni.

(Ha kesobb lenne, azt irna, majdnem 10-kor)


M

2018. aug. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 próbálokkedveslenni ***** válasza:
98%

Szánalmas itt ez a fiúcska 'miért félsz' hozzáállás.

Teljesen érthető, hogy ha már van barátja, akkor az tegyen meg minden tőle telhetőt. Takarodjon ki a buszhoz és várja meg ott. Aki ennyit nem képes férfiként megtenni, annak ne legyen kapcsolata.

Itt nem túlféltésről van szó, hanem egyszerű józan észről.


Én egy kicseszettül békés városban nőttem fel. Gyilkosság 0 db volt az elmúlt 30 évben. A betörések száma is város szinten az évi 2-t éri el. Aztán valahogy mégis megerőszakolták egy korábbi páromat, aki 11(!) évesen ment haza sötétedés után táncpróbáról.


Miután felköltöztem pestre, azóta pedig számtalanszor szóltam már rá embernek nem nevezhető élőlényekre. Amikor fényes nappal a blahán molesztálja a hajléktalan a csinos lányt. Ott áll mellette 8-9 ember, de mindegyik inkább elfordul. Nekem kell elküldeni a férget a buszról leszállva...ami nem nehéz, mert első szóra már menekülnek is.

Vagy amikor a villamosra felszáll egy túlbuzgó kis csótány, aki pénzt kéreget, majd megáll egy jól-szituált nő mellett, aki inkább rá se néz, majd előveszi a kést, hogy kifilézi ezt a luxusk_rvát. Akkor is a férfiakkal teli villamoson mindenki lapul. Aztán miután én rászóltam a patkányra, hogy menjen le vagy ledobjuk, akkor már szerencsére másik 2 fazonnak is kinőtt a töke...


Az emberek kib_szott nagy százalékától ott erőszakolhatnák meg a nőket mellettük, mert le se sz_rnák.

Nem szabad rettegésben élni az életünket, de miért ne tennénk meg a maximumot, ha lehetséges?

2018. aug. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

#17 Nem kell beszarinak lenni, de azért van gázspray nálad. =D Zseniális a logikád az időre vonatkozóan csak a szóhasználatomból kikövetkeztetni az időpontot, nem semmi. Kár hogy nincs igazad. Tényleg releváns hogy 9 vagy 10? Volt már 11 is, onnantól kell félni vagy van valami időhatár erre? Nem csak a félelemről van szó, hanem hogy már nem figyel rám, nem aggódik értem, nem félt. Az erélyes felszólítás nem mindig használ, emberfüggő ez is és az is hogy mennyire blokkolok le ilyen helyzetben. Fejben én is bátor voltam egy darabig, aztán kerültem olyan szituációba ahol bizony leblokkoltam és szerencsém volt, hogy más meg nem.


Kívánom, hogy ne kelljen megtapasztalnod és bátran kapaszkodj a gázspraydbe. A többieknek köszönöm a hozzászólását.

2018. aug. 3. 08:58
 20/27 anonim ***** válasza:
97%

"Istenem. Ilyen mindenkinek van"


És akkor normális, hogy a nőknek rettegniük kell a fél életükben?

2018. aug. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!