Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túl sokat kérek?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a barátommal, tőlem busszal 40 percre lakik. Mindig én megyek hozzá, hozzám nem tud, mert két lánnyal élek együtt az egyetem miatt. A lényeg, hogy kapcsolatunk elején mindig kint várt a buszállomáson, de most hogy már együtt vagyunk egy ideje, az elmúlt két hónapban érdekes mód sosem tudja megoldani, hogy kijöjjön. Vagy lekési a buszt, vagy beteg és nem akar kijönni, vagy telefonon intéz még valamit és így nem utazik vagy edzése van és azért nem vagy pedig túlóra és hát értsem meg bent kell maradni.


A gond az, hogy késő este találkozunk, jóval kilenc után. Egyedül a sötétben várni 20 percet a következő buszra több mint ijesztő. Ő nem érti mi a bajom, hiszen nagylány vagyok miért kéne kísérgetnie. Viszont nem akarom kihívni a sorsot, mert sosem lehet tudni, vártam már négy férfival együtt a buszra. Kérdésem, mit lehet ilyenkor tenni? Jogos a kiakadásom? Mit kéne tennem, hogy végre kijöjjön elém és ne kifogásokat keressen, mert szerintem egy része most már az. Kapcsolat elején egyszer sem volt, hogy ne tudott volna kijönni.


2018. aug. 3. 06:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
90%
Itt én is abban látom a problémát, hogy eleinte szívesen megtette, most meg már nem, ergo elkényelmesedett, már nem fontos neki annyira, hogy jó színben tűnjön fel. Ezt a részét megértem, megszoktad anno, hiányolod. A rettegést/félelmet viszont nem. Persze, vigyázzon az ember, meg legyen körültekintő, de könyörgöm mit gondoltok az egyedülálló nők sötétedés után nem közlekednek, vagy mindegyiket kísérgeti valaki? Mert azért az az elgondolás kissé vicces, hogy a szingli lányok/nők villanyoltásra hazaérnek mindig. Persze, pont ez a lényeg, hogy a kérdező nem egyedülálló, így kísérgethetné a párja, pláne, ha eleinte megtette, de azért nem kell túlmisztifikálni az egyedül való közlekedést sem, megoldják millióan. Vagy ha majd épp nem lesz pasi, nem megy sehova miután besötétedett? Amúgy meg állj a sarkadra és mondd meg neki kerek-perec, ezentúl csak akkor látogatod meg, ha kimegy érted. Ha te képes vagy annyi áldozatot hozni, hogy minden alkalommal odautazgatsz hozzá, akkor az a minimum, hogy megtisztel annyival és eléd megy, máskülönben nem mész és punktum. Gyorsan ki fog derülni mennyire is fontos neki ez az egész és ér-e még annyit számára, hogy némi energiát is feccöljön bele.
2018. aug. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen elkényelmesedett. Nem tartott túl soká a lelkesedése. Lehet, hogy először tényleg közbe jött valami, aztán rájött, hogy igyis elmesz hozzá, minek erőltesse akkor magát.

Itt most nem az a lényeg, hogy mennyire veszélyes az út vagy sem, hanem a kölcsönösség. Ha már úgy hozták a körülmények, hogy mindig neked kell menned, legalább annyit tegyen már meg, hogy kivánszorog eléd.

Én azt csinálnám, hogy utoljára beszélnék vele erről. De nem a para, hanem a kölcsönösség oldaláról megközelitve. Hogy nem érzed, hogy ő tenne valamit érted, mintha már egyáltalán nem lennél fontos. És szeretnéd, ha ennyit azért meg tudna tenni, mert igy nagyon egyoldalúvá vált a kapcsolatotok. Aztán majd meglátod mit reagál. De én a helyedben már nem mennék el hozzá, ha nem tud/akar eléd menni. Fognám magam, és felszállnék inkább egy vissza jaratra, vagy ha előre tudod, el sem indulnék. Mert amíg az van, hogy igyis ugyis oda jutsz, nem fog változtatni. Aztán vagy észbe kap, és tidtok változtatni, vagy kiderül, hogy cseppet sem vahy fontos neki, akkor meg nem is érdemes folytatni.

2018. aug. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

#20: az messze van a rettegestol.

De zarkozatok be es sehova ne menjetek.

Szep eletet!

2018. aug. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem, miért kifogás az, hogy nálatok több a lány. Nem muszáj ott aludnia, ha ennyire "szégyellős", egy délutánt ott bír maradni nem?


Nekem ez, hogy konkrétan egyszer sem jön, rád hagyja az időt és a költséget, meg a fáradozást, elég egyértelműen elmondja, hogy neki ez a kapcsolat nem számít annyit, mint neked (voltam már ilyen helyzetben).



29n

2018. aug. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egyszerűen csak belekényelmesedett a helyzetbe. Ilyenkor azt kell megvizsgálni, hogy a párkapcsolat egyéb részei rendben vannak- e még. nem Érthető az aggodalmad, ez csak kommunikációval lehet megoldani, talán...
2018. aug. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
71%

18-as válaszoló, visszaadtad a férfiakba vetett hitemet. Köszönöm.


Kérdező, én veled értek egyet. Nő vagyok, és voltam már szexuális molesztálás áldozata. Légy óvatos. Beszéld meg a pasiddal, én a helyedben komolyan elgondolkodnék azon, hogy érdemes-e ezt a kapcsolatot így folytatni.

2018. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Tudod az ilyen ember nem szeret, nem félt és nem tisztel Téged. Sokkal előrébb valóak a saját érdekei. Jó érzéssel tölti el, hogy a listán ott szerepel a barátnő is, de nagyon nem mindegy, hogy valakinek a barátnője, vagy a társa/ szerelme vagy.


Fél év elég rövid idő ahhoz, hogy ha van szerelem, elmúljon, ahhoz pedig elég hosszú, hogy rájöjjön, mit akar tőled. Nem megy érted az egyetemre, nincs egy közös program, gyakorlatilag este 9- reggel 6ig vagytok együtt x napot egy héten. Ne áltassuk magunkat, ez egy stabil szeretői státusz, ráadásul abból a fajtából, ahol neki még arra sem kell erőfeszítést tennie, hogy felüljön a buszra. Lehet ennek más nevet adni, de nem érdemes. Erre a célra valószínűleg találsz olyat, akihez nem kell 40 perceket zötykölődni. Ha pedig komoly kapcsolatban gondolkodsz- és az írásodból ezt vettem ki- akkor nagyon egyértelmű, hogy megint csak

máshol kellene keresgélni. Ugyanis nem ő a Te partnered.


26/N

2018. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!