Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat = 'Öngyilkosság'?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat = 'Öngyilkosság'?

Figyelt kérdés
kb 400km
2010. jún. 20. 00:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Milyen sűrűn tudtok találkozni?

Én személy szerint sokallom azt a 400km-t.

2010. jún. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Köztünk 700 km és 2 éve csináljuk. Ehez nagy szerelem kell és hidd el müködni fog. Ha bármi érdekel ezzel kapcsolatban irj nyugodtan.
2010. jún. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Távkapcsolat = hülyeség
2010. jún. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3-4 hétnél gyakrabban nem tudnánk találkozni

700 km 2 év--- szép :) grat.

igazából nagyon jóbanvagyunk de szerintem annak nincs értelme h csak szenvedjünk hónapokon v akár éveken keresztül

2010. jún. 20. 00:21
 5/16 anonim ***** válasza:

figyelj, a szerelemben nincs akadály =)

ha igazán szereted lesz@rod hány km., érte megteszed =]

16L

2010. jún. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nálam már a 160 km sem működött. Egyszerűen nekem szükségem van arra, hogy a párom a közelemben legyen, érezzem, hogy ha szükségem van rá, ne kelljen heteket várnom arra, hogy megöleljen! Én ammondó vagyok, hogy ha egy pár nem tud 1-2 hetente találkozni legalább, akkor teljesen fölösleges... Nem is fölösleges, csak többet szenved az ember, mint amennyit kap ettől a kapcsolattól, márpedig nagyon nem jó ha az ember szenved egy kapcsolatban.

Egy haveromék is csinálják ezt, kb 350 km van közöttük, és csak is iskolai szünetekben találkoznak. 2 és fél éve vannak együtt, de hát nem tudom. Pl karácsonyi és tavaszi szünet között azért eltelik jó pár hónap. :S Sokszor panaszkodik, hogy menne hétvégére is, de egyrészt nem éri meg, mert mire odaérne jöhetne is majdnem haza, másrészt majdnem 6000 Ft-jába kerül egy ilyen út. Én ezt így nem bírnám... minden tiszteletem azoké, akik igen, de nekem ez nem hiányzik!

Arról nem is beszélve, hogy az egyetlen ilyen hosszabb távkapcsolatomban, amíg csak 2-3 napokra találkoztunk minden tökéletes volt, hatalmas szerelem. Aztán nyáron együtt töltöttünk két hetet egyhuzamban, és mintha az a pasi, nem is az én párom lett volna! Hihetetlenül félreismertem, kiábrándultam belőle! :)

Lényeg a lényeg, mielőtt belemegy az ember ilyenbe, sok oldalát meg kell nézni. Nekem pl anyagiakban sem lenne ez most túl kedvező, azt meg nem várhatom el tőle, hogy saját költségén eljöjjön ilyen messziről 2 hetente! Ez persze csak az én egyéni véleményem! :) 20/L

2010. jún. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat bár elég megosztottak
2010. jún. 20. 00:51
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem erről az a véleményem, hogy ha a csoki fagyit szeretem, a vaníliát meg nem, akkor ha választani lehet, hogy csokit nyalok 3-4 hetente, vagy vaníliát naponta, akkor egyértelműen azt mondom, hogy csokit 3-4 hetente. Kérdés te mit szeretsz.
2010. jún. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Amúgy az a kérdés voltatok-e már együtt huzamosabb ideig. Ismerek egy srácot aki a nőjétől több ezer km-re lakik, kivéve a nyarakat. Ha jól tudom már több mint 2 éve. De ők előtte jártak már egy éve, egymáshoz közel.
2010. jún. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

csoki fagyis 10/10 :D

Amúgy én is kiírhattam vna ezt a kérdést... 2 éve vagyunk 1ütt és a héten kezdődött a távkapcs. Hát eddig elég szar. Főleg h minden percben történik vmi amit megosztanál a másikkal, de nem lehet 5 percenként telefonálni, ha meg beszéltek elfelejted vagy más a téma vagy elszomorodsz:(

Amúgy ha nem évekig tart a távkapcs akkor látod a végét és van cél, de ha nincs behatárolva úgy nehéz.

Nálad hogy van? Csak 1 ideig kellene külön lennetek vagy teljesen jövő függő?

2010. jún. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!