Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztis vagyok, vagy igazam van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis vagyok, vagy igazam van?

Figyelt kérdés
A férjemmel közös napot terveztünk, de behívták a munkahelyére. Délután 1ig dolgozott, majd amikor hazaért lefeküdt aludni. Nem zaklattam, jár neki a pihenés. 6 órakkor felkelt és az első mondata az volt, hogy éhes, kaphatna-e kaját. Kimentem a konyhába, mire visszaértem ordítani kezdett velem, hogy én már megint csesztetem, mert nem válaszoltam kedvesen, és teher nekem ételt csinálni. Elküldött oda ahonnan jöttem (nem a konyhára célzok). én inkább úgy döntöttem holetban töltöm az éjszakát, azóta hivogat, hogy nem vagyok normális amiért így tulreagálom. Szerintetek?

2018. aug. 4. 20:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem valtoztatnotok kene. Ellustult a ferjed es gondolom vannak meg gondok... Lehet van mas megoldas is de megrogzott szakitas parti vagyok :)
2018. aug. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem csak a férj lustult el, hanem mindketten.



Így ennyiből ez tipikusan egy olyan házasságnak tűnik, ahol mindkét fél már a kommunikáció természetes részeként agresszív (férj kiabál, asszony pofákat vág, és egyéb passzív agresszív módon mutatja a baját).


Ebből kilépni csak közösen lehet, ahol mindenki elfogadja, hogy a saját oldalán kell változtatnia (tehát nem a másikra mutogat), de ez nagyon komoly érettséget, intelligenciát, és elhatározást igényel mindkét fél részéről, ami így együtt ritkán van meg egyszerre.

2018. aug. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy hisztis, de én ezek után nem hoteleznék, hanem összepakolnék és beadnám a válást.


Engem ne küldözgessen el anyám pitsájába, mert ő idegbeteg.

2018. aug. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!