Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, a történtek miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, a történtek miatt kiszerettem a páromból, szerintetek itt a szakítás a megoldás? N 26

Figyelt kérdés
Nem akarok hosszas regényt írni, a lényeg az hogy eleve kicsit más vérmérsékletűek vagyunk, vannak problémáink az eltérő gondolkodásmód miatt is. Történt egy heves vita, én behisztiztem, ő pedig megvert, illetve utcasarkon álló lánynak nevezett, kicsit csúnyább szóval. Másnap próbáltuk megbeszélni, de én úgy érzem, amiket felsorolt, valóban elrontottam, ám a történtek fényében már nincs motivációm a változásra. Ez átvészelhető, vagy ez már a veszett fejsze nyele?

2018. aug. 6. 20:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%
Megvert :( lépj le csajszi, vannak jobb pasik
2018. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem miért akarnál egy bántalmazó kapcsolatban maradni
2018. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%

Elrontottad igen, ott, hogy bíztál benne, és elviselted.

És neked arra kell a motiváció, hogy otthagyd őt, és új vizekre evezz.



Szóval ülj be abba a csónakba, fogd meg a lapátot, és evezz el septében

2018. aug. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%

Az előzőt elgáncsolta, téged emg megüt...


Nekem eléggé úgy tűnik, mint aki nem képes konrtollálni magát és könnyne leveszti a fejét. Ilyenkor pedig előtör az agresszió.


Én kisgyerekként végignéztem milyen egy verekedős, alkoholista férfi. Akkor megfogatdam már, hogy sem egy alkoholista senki, sem olyan primitív bunkó nem kell az életembe, aki valaha is megüt...

27N

2018. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Estádio de Felchút ***** válasza:
86%

Tehát lequrwázott és jól megvert.


Hát...


Őőő...


Szerintem...


...pippantsd le bő nyállal. Rossz kislány voltál. Nagyon rossz. És máskor ne hisztizz!

2018. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
81%

Ha életben akarsz maradni, menekülj, amíg lehet!


Ha nem, adogasd két kézzel az esélyeket, t'án ha egyszer agyonüt.

2018. aug. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem semmi gond nincs ezzel, tök normális. Biztonság kedvéért szülj neki még 2-3 gyereket is, és vegyetek fel közösen hitelt, úgy az igazi. :)
2018. aug. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
74%

Úgysem hagyod el, nem kell a felesleges kör.


Nem baj, legalább mást nem verhet meg :)

2018. aug. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
*
2019. ápr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!