Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi volt? Túl reagalom?

Figyelt kérdés
Annyira rosszul erzem magam.Kerlek ne iteljetek el,gondolom a többség szerint ez nem nagy dolog.Tegnap oda voltunk vásárolni a parommal meg a 8 éves fiunkal.Sorba álltunk a kasszanal jött egy csajszi egy elég rövid és átlátszó fének villantos nadragban.Elment mellettunk a parom anmyira utana fordult es megnezte de raadasul utana ram nezett is igy hogy huuuuu!!Olyan ideg rohamot kaptam es a kocsiba hazafele raketdeztem hogy ez mi volt?Miert kell ezt ha ott vagyok/vagyunk??!Erre valtik allitja de kiabalva a gyerek elott hogy en egy hulye vagyok ő nem huuuzott,meg nem is nezte meg a csaj feneket.Erre a fiunk megszolal hatulrrol hogy de a apa huuztal,és azért mert megnezted a lány feneket.Erre megjobban kiabált hogy mi ezt csak kitalatuk mert ő nem csinált ilyeneket.Tudom hogy nem vak az ember de annyira rosszul esik..meg tagadja..meg ő nem en vagy a hulye..csak mit muvelhet ha épp nem vagyok ott?Meg be is szólhat a csajoknak?Csak elgondolkozik ilyenkor az ember hogy nem er annyit a másik hogy nem csinálunk olyat amivel fajdalmat okozok neki!?A szexuális eltunk rendben van (gondolom vagy már magam se tudom ezek utan) heti 6-7 alkalommal vagyunk együtt..Mit mondjak neki ezek után?Mert tagad.mindig.nem ez volt az első eset,de ez nagyon fájt..😢😯
2018. aug. 7. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem volt helyes amit a párod tett, de te is túlreagálod, az biztos. Valahol a kettő között van az arany középút, azt kéne megtalálnotok...
2018. aug. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Legkozelebb egy jo pasinal te is huuuzzal meg fordulj utana. Kivancsi lennek mit szolna. Amugy hagyd ra. Ha tobbszor elofordul akkor meg kell beszelned vele. Nyilvan gyerek mellett nehez, de napi 30 perc torna + egy-ket szexibb uj ruha es majd utanad fognak huuhuuzni mas pasik h milyen szexi anyuka vagy. A ferjedet meg majd megeszi a fene. Veszekedessel nem ersz el semmit. :)
2018. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Az a baj, hogy agyban húzod magad, aztán a kocsiban robbansz. Ott és akkor kell leoltani, mikor húzik meg forgolódik. Akkor észreveszi magát.

Elég lett volna annyit mondani, hogy nekem nem hú, mert a nagyobb mellek jönnek be. Aztán elgondolkodik. Vagy azt, hogy a fiadnak szànod? Mert te túl öreg vagy hozzà. Vagy egy ja, én is láttam, kilógott a tampon zsinórja.

Szóval beszólsz. Aztán mire a kocsihoz értek, addigra lehiggadsz. Így meg csak ezen túráztatod magad, holott a férjed már tényleg arra se emlékszik, hogy ott volt a csaj, mert azóta megnézett még ötöt, csak nem ennyire feltűnően. Sejtelme sincs, melyik miatt pattogsz. Az utolsónál nem húzott.

2018. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Az, hogy diszkréten megnézi, az oké, de hogy épp neked nyáladzik, ráadásul a gyerek előtt, az tahóság. Az, hogy utána meg letagadja a nyilvánvalót, már pszichológusra tartozik. Annyit kérek tőled, hogy legközelebb ne a gyerek előtt ess neki.
2018. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Ilyenkor nem hisztizni kell, hanem "ez huuu?? Láttad volna az a rohadt dögös pasit *itt és itt*, na! Az volt a huuu! Még egy olyan segget istenem... 😍😍"
2018. aug. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,nagyon rendesek vagytok!!Már attól jobb hogy elmondtam itt..legközelebb (de remélem nem lesz) befogni vetni amiket irtatok.😃

További szép napot nektek!

2018. aug. 7. 11:58
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös, ez jóóóóó:))))))))))
2018. aug. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!