Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ertessem meg vele mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ertessem meg vele mi a problemam?

Figyelt kérdés

24N / 29F


A baratommal lassan ket eve vagyunk egyutt es ugy dontottunk egy eve hogy szeretnenk kulfoldre koltozni. Mind a kettonknek jo munkahelye van es biztos egzisztenciaja ugyanakkor o rengeteg hitelt fizet minden honapban amit az exevel vett fel (aki lelepett aztan egy pasihoz amerikaba es persze nem ad bele semmit a hitelbe mert a kedves parom volt olyan okos hogy csak az o nevere vette fel). Ezzel meg nem is lenne gond, de igy neki altalaban fizu utan 1 hettel elfogy a penze amihez nekem nem is lenne kozom es nem is erdekelne ha utana nem nekem kene megvennem mindent pl etel, szorakozas hetvegente, benzin stb.


A korulmenyekre valo tekintettel meg ebben is szivesen segitenek neki, de azt latom hogy amint kap fizut valami utolso szarsagot vesz az autojahoz es epitgeti, amit mondanom sem kell (szerinte kell ahoz hogy menjen a kocsi) felesleges a legtobbszor. Ertem en hogy olajcsere kell az autonak, de uj mas szinu lampak es bor kozepkonzol nelkul is gurul az auto.


Ugy erzem ha rajta mulna es nem finansziroznam egesz honapba a parkba mennenk ki maximum es otthon filmeznenk, en nem azert dolgozom kemenyen hogy a parkban napozzak, raadasul koltozes elott allunk es nem tudok ugy felrerakni hogy allandoan finanszirozom a mindennapi eletet 2 embernek.


O nem erti mi a problema habar 1000x elmondtam, szerinte engem az zavar hogy eki van egy hobbija es meg akarom valtoztatni….

Fel eve megkerdeztem tole hogy koltozni akar es uj eletet kezdeni vagy autot szerelni dontse el es hagyjuk egymast beken ha nem kozos a cel, de akkor azt mondta hogy neki is a koltozes az elso…

Szerintem korrekt voltam, nem titkoltam nekem mi a kovetkezo allomas az eletemben, de nem szeretnem a kovetkezo 20 evben fizetni utana mindent hogy legyen egy feltuningolt szar kocsija.


Ferfiak, van valami otletetek hogy ezt hogyan magyarazhatnam el neki ugy hogy megertse?


24N



2018. aug. 7. 12:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Oktoberben lejar az alberleti szerzodesunk addig adok neki idot hogy eldontse mit akar en vele vagy nelkule de koltozom. Nem fogom finanszirozni tobbet a hetvegeket stb max akkor nem megyunk sehova es otthon bamuljuk majd a TV-t.
2018. aug. 7. 13:53
 12/15 anonim ***** válasza:

Amikor legutóbb kiírtad a kérdést, jött 39 válasz. Én most se tudok annál többet/jobbat mondani, mint amit akkor mondtam.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2018. aug. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mi a fenenek kell neked ez az eloskodo pasi?


Amugy erti jol, csak ugy tesz, mint aki nem.

2018. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

1. ha annyira ki akarnátok menni, már RÉG kinn lennétek

2. az Ő hitelét miért TE fizeted?


És ő nem "nem érti", hanem fejőstehénnek néz, akiről simn legombolhat akármennyit, mert ő úgyis ad neki.


A heyedben én kidobnám a fenébe, oldja meg az életét egyedül.

2018. aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az egyetlen járható út a saját kassza,bár,ha naiv vagy,akkor semmi sem fog változni
2018. aug. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!