Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek most?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A párom külföldi származású, tudtam, hogy senki nem fog támogatni ebben a kapcsolatban, ezért nem mondtam el senkinek,de feltűnt az ismerősöknek,hogy boldog vagyok,gyakran faggattak,hogy ki az én párom,de én hallgattam.


Szegény párom írt egy kommentet egy képem alá és ismerősök egyből tudták,hogy ki is az én párom,azóta folyamatos elutasítást kapok a származása miatt, hogy majd feljelentik, eltiltják tőlem, mert féltenek,hogy megöl,elrabol engem. Több nővére van,így kétlem,hogy bántana engem..


Fél éve jöttünk össze az interneten,és megbeszéltük decemberben pár napot együtt fogunk tölteni,egy köztes országban jelenesetben Isztambulban. Minden este órákat beszélgetünk angolul skypen, láttam már a családját is skypen keresztül,az idős szüleit és lánytestvéreit.


Van egy olyan sejtésem,hogy itt is mindenki le fog beszélni az egészről,de érdekel a véleményetek.


Felejtsem el az egész utazást,kapcsolatot gyorsan vagy tényleg bízhatok a szerelmében? Rég éreztem magam ilyen jól valakivel, és elszomorít ez az egész.


(A párom iráni származású.)


25/L (párom: 30/F)


2018. aug. 9. 00:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%
A világ ellened. Szembemész vele?
2018. aug. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A szívem továbbra is a párom mellett van,de az eszem eltanakodott, fogalmam sincs mit tegyek. Annyira beleéltem az utazásba, aztán lehet semmi lesz nem belőle,vagy tényleg bajom esik,ha elmegyek,sikerült a bogarat a fülembe tenni..
2018. aug. 9. 00:51
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Számos kérdést felvet a dolog, még mielőtt elmélyülsz a

kapcsolatban, nagyon, de nagyon nézz utána a kultúrájuknak.

Pl tilos a házasságon kívüli szex. Ha a jelölted nem is

tartja annyira vallásosnak magát, a családjának kötelessé-

ge megvédeni a becsületét...


Köztes ország? Látogasson el hozzád, esetleg - ha anyagiak játszanak - beszállsz az utazás költségeibe, de ne tedd ki

a lábad az országból.

2018. aug. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
A párod, de még nem is találkoztatok. 25 éves létedre nagyon éretlen vagy. Ha hajlandó veled Magyarországon élni, akkor jó. Ha nem, akkor lapát!
2018. aug. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Carragher_x ***** válasza:
87%
Milyen párod, meg milyen összejövetel, amikor még nem is láttad? :D kamu kérdés, menj aludni :)
2018. aug. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem kamu, lehet éretlen vagyok, vagy csak a szerelem vette el az eszem nem tudom. A későbbiekben azt beszéltük, hogy itt élnénk Magyarországon. Azt is tudom, hogy nem lehet szex, ezt el is mondta nekem,kérdezte is, hogy tudok e várni addig. Köszönöm a válaszokat.
2018. aug. 9. 06:12
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben óvatos lennék. Nem mondom, hogy minden ilyen kapcsolat halálra van ítélve, de jól átgondolnám. Miért nem ő jön első körben hozzád? Ha annyira vallásos, akkor ezt is meg kéne értenie.
2018. aug. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Te is nagyon jól tudod, hogy baromságot csinálsz. Függetlenül a férfi nemzetiségétől: egy virtuális illúziót kergetsz. Nincs melletted igazi társ. Nincs, aki megöleljen, nincs aki melletted legyen. Gyakorlatilag szingli vagy. És ez még minimum decemberig így lesz. Meg utána ki tudja, meddig. Vagy beleugrasz egy olyan házasságba, ahol alig ismered a házastársad. Okè, hogy sokat beszélgettek interneten. De nem látod, hogyan reagál bizonyos helyzetekben. Nem látod, hogyan bánik a családjával, hogy viselkedik stresszes helyzetben, hogyan tud konfliktust kezelni, hogyan bánik a pénzzel, mit gondol a nemi szerepekről. Az, hogy esetleg beszélgettek ezekről a dolgokról, nem ugyanaz, mint a valóságban megélni. Isztambult mennyire ismered? Remélem úgy, mint a tenyeredet. Vagy egy vadidegen városban akarsz találkozni egy idegennel?
2018. aug. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Jojjon el Magyarorszagra (ez egy ujabb bizonyitasi pont, hogy minden rendben van vele, hiszen kaphat vizumot), mutatkozzon be a szüleidnek, es majd akkor lehet ot komolyan venni. İstanbulba semmikepp ne utazz ki erte. Pasiert nem utazunk.
2018. aug. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem nevezném párkapcsolatnak ezt, ha még nem is találkoztatok.

Lángolj nyugodtan, nincs vele baj, rajongj, ez is a szerelem/kapcsolat kialakulásának a része, de tanuld meg a helyén kezelni a dolgokat. Ha úgy mész el a "nyaralásra", hogy gondoskodsz a biztonságodról (legyen, aki tudja, hol vagy, szálló infók leadva, akármi), ha mégsem úgy sülne el a dolog, mint szeretnéd, na meg felkészíted magad az esetleges csalódásra is (ehhez nem kell hazugnak lennie, elég, ha első nap végére rájössz, hogy nincs meg a kémia pl...), szóval úgy állsz hozzá, mint egy bármilyen első randihoz egy idegennel - a plusz dolgokat elintézve, amivel egy idegen, magányos(!) külföldi út jár -, akkor nagy gond nem lehet.

2018. aug. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!