Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hülyeség ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyeség ezt elvárnom?

Figyelt kérdés
Csaknem 4 órát utazom a barátomhoz, és hát miután leszállok a vonatról szeretem őt látni ott először. Tudom, nem nagy cucc, de szerintetek is alapvető dolog az egy pasitól, vagy akár nőtől is hogy kimegy a párja elé? Főleg úgy, hogy én egy falusi lány vagyok ő pedig Bp-n lakik, nehezen tájékozódom még ott. Jogosan esik egy kicsit rosszul, hogy nem jön ki, vagy nem?

2018. aug. 9. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én se utaznék így hozzá. De házhoz mész, ingyen punci, és eltűröd neki, szóval megértem, hogy nem erőlteti meg magát. Veled ezt meg lehet tenni.
2018. aug. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem hülyeség. Szerintem alap lenne, hogy kimegyünk a párunk elé, vagy amikor távozik akkor kikísérjük őt. Főleg így, hogy nagyobb távolság van köztetek.
2018. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Jogosan esik rosszul, nem lehetsz túl fontos a barátodnak.
2018. aug. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a rossz érzésed. A barátod egy kényelmes bunkó.
2018. aug. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Volt nekem is egy ilyen távkapcsolatos barátom. Az elején kijött elém, aztán már nem. Ha szóvá tettem, akkor mindig jöttek a kifogások. Nem emiatt de már régóta csak ex...
2018. aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy neki fontos. Ha fontos lennél, kimenne eléd.
2018. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

4 óra utazást követően még szép, hogy kimennék eléd.

Amúgy bocs, hogy megkérdezem, de ő szokott menni hozzád?

2018. aug. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem az alapvető dolog, hogy kimenjen, hanem az, hogy belegondoljon, eszébe jusson, megkérdezze, hogy kimenjen-e.

Hülyeség elvárni azt, hogy kimenjen eléd, azt viszont el lehet várni, hogy gondoljon rád, törődjön veled, vegyen figyelembe.

Mielőtt még rosszul esne valami, beszéljetek róla. Értsd meg, hogy az ő oldaláról mi a helyzet. Lehet, hogy teljesen máshogy gondolkodik erről és eszébe sem jutott, mint lehetőség, de amúgy szívesen kimegy eléd, ha tudja, van rá igényed. De az is lehet, hogy lusta és leszar téged. Ne magadban kombinálj, hanem kommunikáljatok.

2018. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Alap.
2018. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagy normális, hogy így még vele vagy.

Én az első indokolatlan eset után dobtam volna a helyedben!

Még ha csak fél óra utazás lenne is, nemhogy 4 óra utazás után...

2018. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!