Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ferfi miert csinalja ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ferfi miert csinalja ezt? (30 on tuliak valaszat varom)

Figyelt kérdés

Szoval roviden: 30 asok vagyunk, tavkapcsolat egy eve, havi ketszer randi. Mindennap orakat beszelunk, sms-ek, mindent megosztunk egymassal etc.


Vannak bizalmi problemak (nem bizom benne) es amikor ugy erzem h hazudik akkor konfrontalom. Ez nem gyakori, de megesik. 2 napja volt egy ilyen beszelgetesunk es azota eltunt. Meggyanusitottam valamivel, es indifferens h igazam volt e vagy sem (sosem fogjuk megtudni) o ezt nagyon a szivere vette.


Irtam neki egy sms_est 2 napja, elolvasta de semmi valasz.


1 ev alatt soha nem volt olyan nap h ne beszeltunk volna, most is online van de megsem valaszol. Egyebkent annyit irtam neki ket napja h mondja ,eg ha szakitottunk mert akkor ugy intezem az eletem. Semmi reakcio.


Ezt most miert csinalja? Sosem csinalt meg ilyet, es sztem mindenki megerdemel egy valaszt pro vagy kontra, ez alap akkor is ha egy eve vagyunk egyutt es akkor is ha egy honapja.


Felnott pasi, sosem volt jatszmazas, ha el akar hagyni akkor miert nem tudja irasban vagy szoban lekommunikalni h vege. Pontosan tudja. Hogy en abszolut elfogadom a donteset, ha valaki menn8 akar akar akkor kinyitom neki az ajtot, szoval nem ertem.


Valakinek van otlete h ezt most mkert csinalja?


O 44 F en 35 no



2018. aug. 9. 23:16
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
84%
Tipikus nem mondom el mi bajom van kategória... Rohat idegesítő! 20/f/m
2018. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
10%
Felét nem értem amit írsz illetve persze hogy helytelenül írsz. 20 éves férfiú létemre jobban írok egy 35 éves nőnél hát bepasszoltam komolyan. Hagyjátok ez egy gatyi buta szőke nő lehet aki maga feje helyett lábát használja. Huu elég stop menj
2018. aug. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
26%
#2 mekkora bunkó vagy...
2018. aug. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%

1. Lehet nem tetszik neki, hogy nem bízol benne és ezúttal esetleg tultoltad és beserultek(akkor fog még 1-2nap durcizni aztán megenyhul.)

2. Beletrafaltal és akkor sose beszéltek meg.

3. Szivat, hogy tudd van határ ami azt is jelzi tele a hobakancsa a ketsegeiddel és ha nem valtoztatsz el is vesztheted.

2 évig éltünk a párommal tavkapcsolatban.Soha egyikünk sem kételkedett a másikban máshogy nem is volnánk már együtt.Bizalom nélkül nem lehet fenntartani az ilyen kapcsolatokat.

2018. aug. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%

"Szoval roviden: 30 asok vagyunk


O 44 F en 35 no"


ti már bőven nem harmincasak vagytok, főleg a férfi.

a probléma ott kezdődik, hogy ebben a korban már a távkapcsolat nem divat.

fiataloknál elmegy, összejárnak havonta pár napot dugnak egy jót aztán mennek a dolgukra, de nálatok már illene 1 év után valami kompromisszumot kötni.

bár lehet egyeseknek ennyi idősen is erre van igénye, én nem tudnám 32 évesen elképzelni magam egy ilyen kapcsolatban.


"Egyebkent annyit irtam neki ket napja h mondja ,eg ha szakitottunk mert akkor ugy intezem az eletem"


"Hogy en abszolut elfogadom a donteset, ha valaki menn8 akar akar akkor kinyitom neki az ajtot"


már ne haragudj de ha vele is ilyen stílusban beszélsz, akkor ne csodálkozz ha szó nélkül fogja hagyni ezt az egészet és arra sem méltat hogy beböfögjön valamit.

sugárzik belőle a ridegség, a nulla empátia, mintha csak egy megunt tárgyról lenne szó.

te biztosan nem szereted már ezt az embert, és ezt érzi ő is, csak hezitál még hogy kimondja itt a vége.

2018. aug. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Telefonrol irtam, rohanas kozben.
2018. aug. 9. 23:36
 7/29 anonim ***** válasza:
59%
Én a helyedben keresnék egy normális pasit. Amúgy a barátom is csinált 2x ilyet, hogy vita után eltűnt napokra, annyi különbbséggel, hogy ha felhivtam és bocsánatot kértem akkor is ordibált. Na én erről leszoktattam jó gyorsan. Ma már nem merné megcsinalni velem. Nem tudom nálatok mi lehet. Vagy tényleg nagyon nem bízol benne és ez neki nem tetszik, mert nem adott okot rá. Vagy valami titka mégis van. Szerintem az utóbbi. Ha nem vagy belé totál szerelmes én tuti lelépnék. Legyek bármennyire is megsértve minimum írnék annyit, hogy mi van. Én helyedben nem futnék utána. Ha netan helyre jönne a dolog szoktasd le erről az eltünösdiről Te is, mert én tudom milyen egy érzés tud lenni. Ha netán tényleg minden rendbe jönne én a helyedben azért óvatos lennék.
2018. aug. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

5-os


Nem igazan tudom mi mast kellett volna irnom? Bocsanatot csak akkor tudok kerni ha szaz szazalekra tudom, h tevedtem, konyorogni nem fogok, barmi is a dontese tiszteletben tartom. Nem bombazom uzenetekkel, nem hivom...hagyom, hogy ignoraljon.


Magamban holnap ejfelig adtam hataridot h jelentkezzen (szombaton lenne randink) ha nem jelentkezik lezartnak tekintem a dolgot. 35 vagyok nem 20, nem dramazom, erre sem idom sem energiam.


Egy masik hozzaszolo irta, h bizalom nelkul a tavkapcsolat nem mukodik es ezzel maximalisan egyetertek, de egyszeruen nem tudok benne megbizni es nem azert mert tavkapcsolat hanem mert valami belul azt sugja, h nem oszinte.


Nincs bizonyitekom- random megerzeseim vannak. Nem feltekenyseg, hanem inkabb ez a barmi is a helyzet szeretnem tisztan latni erzes, nemcsak most hanem globalisan.


En csak azt nem ertem h mi a cel? Azt varja h irjak neki? Vagy konyorogjek? Vagy megis mi?

2018. aug. 9. 23:44
 9/29 A kérdező kommentje:

7-es en is igy erzem, h van valami titka, igaz h fogalmam sincs h mi lehet az. En alapvetoen bizom az emberekben, kiveve ha van valami megerzesem ami azt sugja, h valami nem kerek, es vele kapcsolatban ez non stop.


Szoval ugy erzem, h barmennyire is fantasztikus vele sok dolog es ha esetleg ir akkor is le kell zarnom, mert ez mar idoszeru. Hianyzik, de azt is tudom h a sajat boldogsagunk csa rajtunk mulik es nem egy kulso szemelyen, de ha valakivel 1 evig mindennap beszelsz akkor az hihetetlen urt hagy maga utan.

2018. aug. 9. 23:48
 10/29 anonim ***** válasza:
22%
Egyidős távkapcsolatban élő nő vagyok veled, de engem ha a "párom" nem keresne mindennap legalább 1 üzenet formájában, akkor onnantól nem igazán számítanék rá. De 2 nap után... Szerintem gyáva szakítani.
2018. aug. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!