Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ferfi miert csinalja ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ferfi miert csinalja ezt? (30 on tuliak valaszat varom)

Figyelt kérdés

Szoval roviden: 30 asok vagyunk, tavkapcsolat egy eve, havi ketszer randi. Mindennap orakat beszelunk, sms-ek, mindent megosztunk egymassal etc.


Vannak bizalmi problemak (nem bizom benne) es amikor ugy erzem h hazudik akkor konfrontalom. Ez nem gyakori, de megesik. 2 napja volt egy ilyen beszelgetesunk es azota eltunt. Meggyanusitottam valamivel, es indifferens h igazam volt e vagy sem (sosem fogjuk megtudni) o ezt nagyon a szivere vette.


Irtam neki egy sms_est 2 napja, elolvasta de semmi valasz.


1 ev alatt soha nem volt olyan nap h ne beszeltunk volna, most is online van de megsem valaszol. Egyebkent annyit irtam neki ket napja h mondja ,eg ha szakitottunk mert akkor ugy intezem az eletem. Semmi reakcio.


Ezt most miert csinalja? Sosem csinalt meg ilyet, es sztem mindenki megerdemel egy valaszt pro vagy kontra, ez alap akkor is ha egy eve vagyunk egyutt es akkor is ha egy honapja.


Felnott pasi, sosem volt jatszmazas, ha el akar hagyni akkor miert nem tudja irasban vagy szoban lekommunikalni h vege. Pontosan tudja. Hogy en abszolut elfogadom a donteset, ha valaki menn8 akar akar akkor kinyitom neki az ajtot, szoval nem ertem.


Valakinek van otlete h ezt most mkert csinalja?


O 44 F en 35 no



2018. aug. 9. 23:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

magamból kiindulva nekem ez már sok lenne, talán azért mert volt egy olyan barátnőm aki állandóan bizalmatlankodott, pedig oka nem lett volna rá.

lassan meg is ette a kapcsolatunkat.

akkor én sem tudtam dönteni, a (jó) emlékek bennem voltak, de ott volt az is hogy állandóan veszekedtünk teljesen feleslegesen.

szóval nálam az ilyen beszólások, hogy "úgy intézem az életem" meg "kinyitom az ajtót neked" még inkább rátesz egy nagy lapáttal a döntésemre.

nem azt mondtam hogy bocsánatot kérjél, mert fingom sincs hogy kéne vagy sem, de ha ilyen nyers stílusban (ami félig meddig már gyűlölködés is) kiosztod ne várd a csodát.

szerintem simán besokallt, belefáradt és elege van már ebből a kapcsolatból.

és mint írtam abban a fázisban lehet, hogy még hezitál és nem akarja vagy meri kimondani, hogy vége.

2018. aug. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Azt nem irtam neki h kinyitom az ajtot, csak azt h mondja meg ha vege mert akkor ugy intezem az eletem. En mar anno ketszer elhagytam, de olyan akkor sem volt h nem beszeltunk-szova lehet h telleg hezital.


Nekem mar mindegy en csak tudni szeretnem.

2018. aug. 10. 00:14
 13/29 anonim ***** válasza:
74%

Hogy mért csinálja?

Bizonytalanságban akar tartani, hogy a végén te könyörögj neki és te kérj bocsánatot. Szimpla manipuláció, ha behódolsz onnantól nyert ügye van, a kis hazugságait nem mered megkérdőjelezni.


Teljesen igazad van, aki menni akar annak ki kell nyitni az ajtót és amikor kilépett végleg bezárni előtte.

A barátnőm volt ilyen hazudozó típus, pitiáner ügyekben hazudozott, eltúlzott dolgokat. Amikor szembesítettem besértődött, duzzogott.

Aztán egy alkalommal lényeges dolgoban hazudott, nem adtam neki még egy lehetőséget még egy hazugságra.


Én a helyedben irnék egy üzenetet: "Szeretném tudni hogy együtt vagyunk-e még vagy szakítottunk. Ha fél órán belül nem érkezik válasz úgy tekintem hogy vége a kapcsolatunknak."


Egyébként az ilyen embert kapásból dobnám. Utálom a hazugságot.

2018. aug. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Carragher_x ***** válasza:
61%

Szóval foglaljuk össze magyarul:

35 évesen annyira éretlen vagy, hogy hiszel a távkapcsolatban, ami nagyjából azzal egyenértékű, mintha a húsvéti nyulat várnád szent meggyőződéssel. Emellett még hisztis is vagy, mindenféle alap nélkül féltékenykedsz, szekálod a másikat és most, hogy a feltehetően szintén nem túl értelmes 40+os faszinak végre némi fény gyúlt a fejében és nem hajlandó a hülyeségeidet tovább hallgatni, kiírsz egy kérdést, hogy nem érted mi történt. Nekem egyetlen kérdésem lenne: Hogyan maradtál eddig életben?

2018. aug. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Gondolom látja, hogy ez a “kapcsolat” egy fhostenger... szerintem csak annyi, hogy nem online, hanem személyesen akar szakítani. Mikor találkoztok legközelebb?
2018. aug. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, most olvasom, hogy szombaton... hát akkor sztem szombaton fog szakítani.
2018. aug. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
nem fog szakítani szombaton, mert akkor ugrik az ingyen szex.
2018. aug. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Mert elege lett belőled és az alaptalan vádaskodásodból.
2018. aug. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

13-as ez a kontrol dolog bennem is felmerult, ez a passziv agressziv kvazi “bunteto” magatartas ez rohely. Nem mondom, hogy igazam volt de azt sem tudom mondani h tevedtem es nem ez volt az elso eset.


Igen, en is erre a konkluziora jutottam, h ez senkinek nem jo ergo felesleges folytatni meg akkor is he esetleg jelentkezni, megbizni nem tudok benne, o valtozni nem fog es ez igy egy borzaszto parositas.

2018. aug. 10. 08:48
 20/29 anonim ***** válasza:
28%
Mi nők szerintem jól érezzük, ha van valami titok, sunyiskodás a háttérben. Én is meg szoktam érezni az ilyet, mégha kézzelfoghatóan nincs is rá bizonyíték. Szóval szerintem a te emberednek is van vaj a füle mögött, különben egyenesebb lenne velem. Személy szerint engem egy párkapcsolatban az tud a leginkább tönkretenni, ha nincs meg a kiegyensúlyozottság, nem kiszámítható a másik, félnem kell mondjuk attól, hogy egyszercsak eltűnik, nincs meg a bizalom...és az ilyenekkel tapasztalatom szerint nem is lehet beszélni :/ adott valami élethelet magáról az embered? 28N
2018. aug. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!