Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ferfi miert csinalja ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ferfi miert csinalja ezt? (30 on tuliak valaszat varom)

Figyelt kérdés

Szoval roviden: 30 asok vagyunk, tavkapcsolat egy eve, havi ketszer randi. Mindennap orakat beszelunk, sms-ek, mindent megosztunk egymassal etc.


Vannak bizalmi problemak (nem bizom benne) es amikor ugy erzem h hazudik akkor konfrontalom. Ez nem gyakori, de megesik. 2 napja volt egy ilyen beszelgetesunk es azota eltunt. Meggyanusitottam valamivel, es indifferens h igazam volt e vagy sem (sosem fogjuk megtudni) o ezt nagyon a szivere vette.


Irtam neki egy sms_est 2 napja, elolvasta de semmi valasz.


1 ev alatt soha nem volt olyan nap h ne beszeltunk volna, most is online van de megsem valaszol. Egyebkent annyit irtam neki ket napja h mondja ,eg ha szakitottunk mert akkor ugy intezem az eletem. Semmi reakcio.


Ezt most miert csinalja? Sosem csinalt meg ilyet, es sztem mindenki megerdemel egy valaszt pro vagy kontra, ez alap akkor is ha egy eve vagyunk egyutt es akkor is ha egy honapja.


Felnott pasi, sosem volt jatszmazas, ha el akar hagyni akkor miert nem tudja irasban vagy szoban lekommunikalni h vege. Pontosan tudja. Hogy en abszolut elfogadom a donteset, ha valaki menn8 akar akar akkor kinyitom neki az ajtot, szoval nem ertem.


Valakinek van otlete h ezt most mkert csinalja?


O 44 F en 35 no



2018. aug. 9. 23:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
65%

Ha nem tudod, hogy igazad van vagy nincs, akkor alaptalanul meggyanúsítottad (írásban ?). Kíváncsi lennék annak az üzenetnek a szövegére, mert szinte biztos vagyok benne, ha én írtam volna egy másik embernek, felmerülne bennem, hogy bocsánatot kérjek, miután lenyugodtam.

+ kétszer már ott hagytad....baromira nem vennélek komolyan így távkapcsolatban meg pláne. Akkor kezdenélek komolyan venni és tárgyalni veled, ha kezdeményeznéd a dolog megbeszélését, mondjuk azzal, hogy "bocs, hogy meggyanúsítottalak, mert ideges lettem, hogy nem írtál. mi történt valójában ?"...ezzel már lehetne dolgozni. Nyugi, várogatni szerintem ő sem fog, független attól, hogy igazad volt-e vagy sem.

32/f

2018. aug. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

30 asok vagyunk, tavkapcsolat egy eve, havi ketszer randi. - magyarul néha összeártok dugni.


Nekem a távkapcsolat nem tartott félévig sem, és már együtt éltem vele, nem bohóckodtam ilyen havi 1-2 alkalmas együttlétekkel.


De mivel nem bízol benne, és (vzeg alaptalanul) vádaskodsz, mi értelme van? Komolyan? Semmi, és értelmes ember úgy vágja ki a féletékenykedő másikat, mint a sicc.

2018. aug. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Nem irasban gyanusitottam meg oke itt a rovid tortenet ki ki dontse el maga:


-Januar-megcsalt, de nem vallotta be ha nem is konkretan de lebukott

-Elhagytam

-Februar ismet visszakonyorogte magat

-utana ugyan a huseg helyreallt a bizalom viszont nem


Kis dolgokban fullentett (nem no) hanem ilyen full semmisegek es a vegen az tette be a kaput h lattam h online van WhatsApp-on mikozben dolgozik. Rairtam, zero reakcio szoval gunyosan megjegyeztem h ertem en h csetel de mondjuk annyit irhatna megis mizujs.


Erre atkuldott egy videot, amin full aggreszivan mutogatja a munkajat es h eppen mit csinal es a videouzenet alatt lehet hallani az sms-hangokat, es lehet latni a szemen h olvassa oket.


Ezen a ponton mar rohogtem es kozoltem vele h hagyjuk ezt az elfoglalt dumat amikor tele van az egesz sms uzikkel, de neeeem az nem az es en felreertem.

A legjobb h (nem kertem) de atkukdte a legutobbi WhatsApp levelezes listajat aminek elso helyen alltam es mindenki aki utanam jott pont 3 nappal korabbi uzi volt. Nyilvan csak es kizarolag velem beszelt harom napig, ezert aradnak az sms-ek:-)))


Szoval konfrontaltam de mar halal ideg volt. A dolog lenyege h mindig rajtakapom amikor hazudik es sztem kifogyott az otletekbol vagy belatta h ez igy nem fog mukodni vagy nemtom. Nyilvan neki is elege lett ahogy nekem is, de egyszeruen nem tudok egy megbizhatalan emberrel egyutt lenni-hinni neki pedig vegkepp nem.


Nem tudok neki smst irni mert nincs mit irjak mert szamomra a tenyek magukert beszelnek. Holnap lenne a randi, ha ma ejfelig nem jelentkezik akkor lezartam a dolgot es tovabbmegyek.


Nem az a baj h hazudik, engem a hulyenek nezes zavar.

2018. aug. 10. 18:42
 24/29 anonim ***** válasza:
58%
A legutóbbi kommentedből ordít, hogy egy idióta paranoiás 3,14csa vagy. Jól tette, hogy otthagyott.
2018. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Előrébb már hozzá szóltam, de most így az utolsó hozzászólásod olvasva kérdező, te és ő is jobban jártok ha ezt nem erőltetitek.Te nem bízol benne, ő meg nem bírja a folyamatos gyanúsítgatást.Ebből normális kapcsolat már nem lesz.
2018. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Ma reggel irt, allitolag a teloja beleesett a vizbe (Samsung 8) 5 feet-it vizallo, ujabb hazugsag:-))Aztan kozolte h ahelyett h a szakitason agyalnek eppen bocsanatot is kerhettem volna tole, de en biztos csak urugyet keresek arra h elhagyjam, es kozolte h azt csinalok amit akarok.


Ugy h nem valaszoltam leven en penteken mar elhagytam (igy magamban) es erre a hazugsaggal teli kirohanasra se idom, se energiam.

2018. aug. 12. 17:28
 27/29 anonim ***** válasza:
szép is a szerelem...
2018. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Carragher_x ***** válasza:

"Januar-megcsalt, de nem vallotta be ha nem is konkretan de lebukott"

Szóval nem bukott le, nem vallotta be, csak te elkönyvelted, hogy megcsal :D:D:D:D Parádés :D:D:D

_

"Rairtam, zero reakcio szoval gunyosan megjegyeztem h ertem en h csetel de mondjuk annyit irhatna megis mizujs."

Hát ez aztán hatalmas konfliktus, s a poén, hogy még észre sem veszed, hogy te vagy az egyedüli okozója :D Rettentő szánalmasak ez a "ráírtam, írjon vissza azonnal" hozzáállás. Miért írna? Ha vkivel beszélgetsz mondjuk egy kávézóban és beleállok a pofádba, hogy akkor mostantól velem fogsz beszélgetni, akkor vajon te vagy a bunkó, ha elküldesz melegebb éghajlatra vagy én? De hát úgyse fogod soha megérteni, ha 35 éves létedre egy éretlen csitri maradtál.

2018. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Carragher_x ***** válasza:
De természetesen a férfi is megér egy misét, csórinak annyi töke nincs, hogy helyretegyen és elzavarjon, ehelyett menekül a konfliktus elől. Mondjuk ez alapján még össze is illetek :D:D
2018. aug. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!