Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a párotok szinte semmit sem esz meg?

Figyelt kérdés

A barátom szinte semmit sem szeret. Még a spagettit sem, sem a rakott ételeket, sem a tésztás ételeket, sem a pörköltet és még sorolhatnám.

Csak a kirántott hús. Bármit kiteszek elé csak egy kis cicafalatot eszik. Pedig én úgy érzem, hogy amit készítek az finom és változatos.

Ő inkább édes szájú és folyton csak sütizne. De hát az nem pótolhatja a főtt ételt.

Mivel tudnám megváltoztatni, hogy egye meg amit csinálok?



2018. aug. 10. 09:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Neki főzzél külön egy kisadag valamit, vsgy ne főzz. Ha válogatós, az ő baja, te ezt nem fogod tudni megoldani. Hogxha neki cska kevésféle kaja jó, akkor azt te nem tudod megváltoztatni benne. Egyébként a tejberizst szereti? Mert a rizs a fahéj meg a tej valahogy énnálam egyáltalán nem passzol, de neki vajon igen?
2018. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
*ja és se a fahéjas, se a kakaós verziót nem szeretem a tejberizsből:D Rizzsel nem jó, a kakaóhoz meg a fahéjhoz palacsinta kell, és úgy isteni mind a kettő. Vagy esetleg pl csinálhatnál neki ilyen lekváros szalagosfánkot házilag.Vagy a lekvárosbukta is fincsi, meg ilyen túrostészta (cukor nélkül jobb, de ha megy rá egy pici, az még nem baj, mert úgy is jó, de fincsibb cukor nélkül), meg ilyen derelyét túróval. Amúgy a tészták pl jók lehetnének neki. Gyorsan összeütöd, rendes főttétel, és eheti dióval, mákkal, lekvárral.
2018. aug. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12.! Hát a sok süti után miért éppen azokat soroltad fel, ami mind "sütiféle"?

Kérdező! Hát nem tudom. Passz. Ilyen férfival még nem találkoztam. Kisgyerekeknél szokott ez előfordulni, hogy csak egyfélét hajlandó megenni, de az is átmeneti.

2018. aug. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Írtam sajnos a tésztaféléket sem szereti,még a túrós tésztát sem :/
2018. aug. 10. 14:16
 15/15 anonim ***** válasza:

Minek vergődsz?


Volt ilyen pasim, elég hamar eljutottam oda, hogy MAGAMNAK főztem, ő meg egyen, amit akar.


Szartam bele, ha hideget ebédel, akkor azt, de én nem fogok llandóan ételt kidobni, mert őkelme nem eszi, meg fintorog rá.


Aztán egyszerűen rájöttem, mennyire szánalmas az ilyen ember és inkább kidobtam.

2018. aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!