Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan lányba vagyok szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lányba vagyok szerelmes, aki kapcsolatban van, a probléma, hogy neki se vagyok közömbös. Leírom, hogy miről van szó, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy szállodában dolgozok, ott ismerkedtünk meg, úgy, hogy ő a párjával jött nyaralni. Több éve együtt vannak, látszólag nem is volt nagy boldogság, szerelem, azon kívül,hogy kézen fogva jártak. A lánnyal és a párjával is jóban lettem, többször beszélgettünk, a párja nem bánta, ha kettesben maradtam sem a lánnyal, mert ő épp félrevonult a többiekkel, akikkel érkeztek. Kicsit sem tűnt féltékenynek. Nem értem, az ő kapcsolatukat, rákérdezni nem merek. Elkezdtünk vonzódni egymáshoz, de nem történt köztünk semmi. Azóta sem, annak ellenére, hogy naponta beszélgetünk. Több mint 1 hónapja. Egyre inkább bele szeretek és látni akarom. Tudom, hogy ő is ilyesmit érez, annak ellenére, hogy együtt él a párjával. Hihetetlen, hogy együtt élnek, együtt alszanak, ennek ellenére éjszakánként velem beszélget. Igaz a párja a legtöbb esetben éjszaka dolgozik. Nem értem az egészet. Miért nem hagyja ott? Lehet ebből még valami? Hagyjam az egészet? Már teljesen belehabarodtam. 26/F ( Ő idősebb mint én, 28 éves ) Köszi a válaszokat
2018. aug. 11. 22:14
1 2
 11/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
81%
Ember, tanuld meg, foglalt nővel nem kezdesz. Keress egy hónapok óta totál független csajt, aki nem kapcsolatfüggő, aki nem függ a faroktól, s aki nem esik kétségbe, ha nincs fütyi hetekig/hónapokig.
2018. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a francba.Jártam már a te cipődben.Annyi volt a különbség,hogy az én esetemben a lány szerelmet is vallott,de ahhoz képest maradt a szar kapcsolatában.


28/F

2018. aug. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, de én is jártam már így. Sőt, nekem szerelmet is vallottak, úgy éreztem ennyire még nem rajongott értem soha senki. Elhitette velem, hogy különleges vagyok a számára, és hogy szakítani fog, csak ennyi idő után ez nagyon nehéz, és még időt kér. Persze csak a kapcsolatukon keletkezett rést tömte be velem, nyilván nem szakított, ellenben úgy összetörte a lelkemet, mint addig még senki. Aki hosszúk évek óta kapcsolatban él, nem fog kilépni belőle akkor sem, ha az a kapcsolat megromlott. Annyira elkényelmesednek, hogy gyávák lépni, vagy egyszerűen csak olyan gerinctelenek, hogy a problémáik megoldása helyett inkább egy harmadik félnél keresnek vigaszt. Menekülj, amíg nem késő!
2018. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hagyd békén. Ennyi! Ne hülyítsd magad. Esze ágában sincs ott hagyni a párját. Ha nem kellene neki, már rég szakított volna. Ne csinálj magadból teljes idiótát. Arról nem is beszélve, hogy nagyon gerinctelen dolog egy párkapcsolatba belemászni. Felesleges vagy.
2018. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Figyelj sztem az lenne a tiszta ha a csaj megmondanà a pasijànak hogy vége .Vagyis vàlaszút elé àllitanàd vagy te vagy a padija ugy nem hogy a kapcsolatàban nincs meg vmi és azt nàlad keresi aztàn ha meg megoldodnak a problêmàk közöttük akk hirtelen nem kellessz majd .Aztàn meg pofára esel de nem lessz kellemes nekem elhiheted meg azoknak akik azt irtàk hogy nincs értelme foglalkozni a csajjal.
2018. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!