Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet ilyen a párom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ilyen a párom, ha felébresztem?

Figyelt kérdés

Éber állapotában egy kifejezetten türelmes ember, aki mindig több év után is megadja a tiszteletet.

Tudom, hogy az "alvó oroszlánt" ne keltegessük, de néhány szitu megkívánja. Amikor felébresztem egy iszonyatos flegma ember van velem szemben. Lekezelő, flegma, és visszaküld anyukámba. Első alkalommal iszonyatosan megsértődtem, mikor elkezdett szapulni, és csúnya dolgokat mondott. Neki fogalma sem volt róla, hogy ilyeneket mondott. Második alkalommal mikor fel kellett ébresztenem felvettem videóra. Mikor magához tért teljesen megmutattam neki. Elszégyellte magát nagyon, és nem győzött bocsánatot kérni. Ilyenkor mintha teljesen más világban lenne. Hülyeséget lehetetlen dolgokat mond. Pl. "ne a lábamba keresd a tusfürdőt" . Semmi köze nincs semmihez. Utána kezd mindig flegmaságokat mondani, de tényleg nagyon csúnyákat. Évek alatt megszoktam, és igyekszem nem felkelteni csak, ha tényleg muszáj. Reggelente mindig hagy egy kis üzenetet mielőtt elmegy dolgozni, hogy reméli nem mondott semmi csúnyát, és hogy szeret stb. (Én később megyek dolgozni)

Mitől lehet ez nála? Ha valóban bunkó ember lenne, akkor ébren is ilyen lenne, de őszintén megmondom a legcsúnyább veszekedésünk alkalmával sem mondd még csak hasonlókat sem.


2018. aug. 14. 23:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, és az a legrosszabb, hogy nem is emlékszem rá.


De mi lenne, ha a párodat nem keltenéd, mint egy dedóst hanem Ő húzna ébresztőt MAGÁNAK? Pl.

2018. aug. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Az ébresztést nem reggelre vagy ilyesmire értettem,hanem még este, vagy hétvégén pl ha bealszik délután. Reggel magától kel fel az ébresztőre.
2018. aug. 15. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!