Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folytatnatok/ kuzdenetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatnatok/ kuzdenetek egy ilyen kapcsolatert?

Figyelt kérdés

Kivancsi lennek masoknak is a velemenyere, hogy ti kuzdenetek e egy egy ilyen kapcsolatert....


1.5 ev utan a baratnom mindenaron azt akarna hogy koltozzek hozza, en ezt nem tamogatom, szoktam nala maradni, nyitott lennek arra is hogy tobbet maradjak esetleg ott ha o is jonne hozzam, de semmit nem hajlando engedni, vagy ez vagy szakitsunk volt a valasza, en ugy dontottem hogy akkor inkabb szakitunk.


mindketten szeretnenk eskuvot, es en annak kozeleben szeretnek csak osszekoltozni vele, igy lettem nevelve az ismeros koromben sincsen maskeppen ez, ez van nekem ez tunik a normalisnak.


en azon a velemenyen vagyok hogy, ha valakit szeretsz es ha azzal az emberrel akarsz maradni akkor fog megoldas szuletni. eleg nehez termeszetuek vagyunk mindketten, es mindkettonknek ez volt a leghosszabb kapcsolat, ezt leszamitva jol megertjuk egymast, olyan szinten hogy mindenben meg tudunk egyezni jol kijovunk es a legkor is rendben van kozottunk, en ezert probalnek megoldast talalni, de kezdek mar bele faradni abba hogy mindenbol csak en engedjek, mert nem ez az elso ilyen esett.


kivancsi volnek, hogy ti kuzdenetek e meg egy ilyen kapcsolatert vagy nem, en tenyleg nagyon szeretem ot, de idaig mindenbol engedtem ha ebbol is engednek mar nem ereznem jol magam(indok fent) , tul egyoldalu lenne egyreszt a kapcsolat masreszt pedig en szerintem kozos megeggyezesek kell legyenek, hianyzik de valahogy nyugodtabb vagyok hogy nem kell a zsarolast hallgatni mindennap...



2018. aug. 16. 02:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#9 sok önmagában fontos engedményre nem volt szükség, ellentétben sok kicsivel, de ugye a sok kicsi is összeadódik...


a folyamatos kontroll nyomás, hogy azt csináljuk amit csak akar, csak az ő barátaival, csak az ő családjával, csak nála stb...abból is vitát csinált hogy nem engedtem vezetni mikor vettem egy új autót, mert nem tud és nem akartam hogy megüsse... jött is a b..meg az autódat meg a hiszti. szóval, ja hülyeségek többnyire, de azért mikor ez rendszerré válik akkor az elég frusztráló már ha nem is komoly dolgok, bár az hogy mindenből csak az övé jó elég komoly (IMO)


mielőtt előállt az ultimátummal, napokig együtt voltunk, és utána előállt ezzel mert azt álmodta hogy terhes és nem az, azokon a napokon nagyon jól elvoltunk úgy aludt el hogy azt mondogatta szeretlek drágám,szerelmem egész nap ölelgetett puszilgatott, utána meg úgy a semmiből.


voltak már vitáink, kisebb-nagyobb mosoly szünetek, de most nem érzem úgy hogy ez változna vagy kellene változzon. egyszerűen azért mert nem hajlandó engedni, mert csak úgy lehetnek a dolgok ahogy azt ő mondja.

(hozzátenném hogy nem vagyok egy papucs típus, világ életemben kiállt magam mellett és ez pluszban nehezít a dolgokon...de idáig toleránsabb voltam mert szeretem, de ennél már nem tudok tolerálni, szerintem ha szeretsz valakit találsz megoldást és nem fújod csak a magadét mindig, mert elveszíted a másikat)

2018. aug. 16. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!