Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúlt a szerelem? Vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlt a szerelem? Vagy mit jelent ez? Ha csak kőtődik lehet ez normális kapcsolat még?

Figyelt kérdés

Kb. 1-2 hete elég sokszor megjegyzi nekem a barátom, h sokkal jobb lenne neki egyedül, mert nem lenne megkötve a keze, nem csak a csajok terén, hanem oda menne ahova akarna és azzal akivel akar, meg hogy nekem mindig ott kell lennem meg, ha nagyon ritkán nem vagyok ott rinyálok, h de ennek a csajnak minek kell ott lenni-e szóval nem tudom mi történik velünk...:S És olyat is mondott, hogy ha az eszére hallgatna akkor dobna, hogy szabad lehessen, mert neki nem kell barátnő csak az a probléma, h szeret, nem úgy mint az első 3-4 hónapba de szeret. Mondta, hogy én is képzeljem el, h milyen volt mikor 1 évvel ez előtt a barátnőimmel lógtam hülyültem most meg minden percben egymással vagyunk és mondta, h neki hiányzik a régi élete, de szeret.Mit tegyek a kapcsolatunk érdekében?:S Teljesen össze vagyok zavarodva.

16/L


2010. jún. 20. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát......, ha nekem ilyet mondana a pasim, akkor én dobnám őt!
2010. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem csodálom h a barátodat idegesíti a rinyálásod.

Mit tegyél? Ne légy hisztis plcsa, és kicsit több szabad időt egymás nélkül.

2010. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Legyetek kevesebbet együtt, hagyd néha hadd menjen el a haverjaival. Bízzatok meg egymásban, nem kell minden percben együtt lenni:)
2010. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyobb életteret kéne engedned... biztos az a baja, hogy kicsit szeretne mondjuk 1 hetet nélküled tölteni... magamból indultam ki. F/18
2010. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat nem börtön, ahonnan az ember szabadulni akar. És nem is lehet a másikat gúzsba kötni, hagyni kell bizonyos szabadságot a párodnak.

Ehhez kompromisszumkészség kell.

Te próbálj meg kicsit lazítani a gyeplőn és ha így sem jó neki a dolog, akkor hagyd szaladni. Ha te már nem vagy hibás valószínű más baja van veled.

2010. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, h mind a ketten ilyenek vagyunk. Már azon megsértődik, ha egyik srác osztálytársam azért rám ír, h volt-e házi vagy ilyesmi. Sőt barátnőimmel mentem volna vásárolni és nem engedett, mi közbe ő meg biliárdozni ment volna a haverjaival mondtam, h ha ő biliárd én vásárlás és inkább úgy döntött, h akkor nem megy biliárdozni csak én ne menjek vásárolni.Szóval ez a rinyálás kölcsönös. Szóval lehet, h 1 pár nap egymás nélkül jót tenne vagy fogalmam sincs:S
2010. jún. 20. 22:37
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

Ezt nem írtad te fogyaték!!!

Akkor meg nem vagytok 1másnak valók, mind a 2en pórázos kutyát akartok akit ellenőrizgethettek kedvetek szerint.

2010. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
sztem szakits vele.. nem érdemel meg téged..
2010. jún. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De szeretjük egymást...ha meg akár 1 napig nem látom a sírás kerülget annyira nem bírom nélküle...ha jobban bírnám mondanám, h próbáljuk meg egy kis időre egymás nélkül, de nem bírom..kb. 2 hete ki is mondtam, h szakítsunk, de azzal a lendülettel hozzá is bújtam...egyszerűen nélküle viszont nem bírom..:S
2010. jún. 20. 22:49
 10/11 anonim ***** válasza:
hát a saját kapcsoatomból kiindulva ez nem normális dolog..mi már majdnem 4éve vagyunk együtt,egymás nélkül szinte sehova nem megyünk,max ő 3havonta elmegy focizni a haverjaival és ennyi ami külön van program.mind2en fősulisok vagyunk,nekem annyi a külön "program hogy edzés és meló.egyébként hétközben ő van nálunk hétvégén én náluk.és egy csppet sem unjuk egymást!!nyáron meg jó h aösszesen 1hetet töltünk külön.szóval ha nektek már most kijön a "megfulladok tőled érzés.." nem lesz jó vége! szerintem dobd ki,mielőtt megelőz! ennek úgy is az lesz a vége.sajnos! :( 22L
2010. jún. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!