Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan állitcsunk helyre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állitcsunk helyre egy kihülöben lèvö kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Ugy èrzem kihült a kapcsolatunk. Már nincs törödés nincs romantika egyre kevesebb a sex. Vitáink sincsenek csak élünk egymás mellett mindt 2 idegen... Sokszor vàrom hogy nyison felèm vagy csak ugy magátol megölejen de ha nem teszem szòvá eszèbe se jut... Az meg már nem olyan ha szòvá teszem... van egy 18 hònapos kisfiunk szeretjük imàdjuk de a kapcsolat már nem a régi... Sokszor probàltam megbeszélni meg mondani mi hiányzik de sose változik semmi... Mostanába egyre többet eszembejut hogy talán szakitanunk kellene... Nem tudom olyan tanàcsralan vagyok....


28/N



2018. aug. 17. 23:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha nem tudjátok sehogy megbeszélni a dolgokat, akkor sehogy.

Az egyik legjobb barátoméknál ez van, igazából elmondása alapján, az, hogy a régi megszokott élete folyik tovább neki elég, és az intimitás közel a 0-ra csökkent köztük.

Mindketten elvannak így, a közös ház, a gyerek miatt nem is akarnak kimozdulni ebből..

2018. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Probálom vele megbeszèlni ezeket a dolgokat de nem Baszogattom miatta.. Csak már kezdek belefáradni mintha a falnak beszèlnèk.. Ès rosszul is esik hogy ö ugymond megvan nèlkülem.. Nèha lerendez sexuálisan de az is már olyan rèszèröl mindha feladat lenne. Mikor elalszik a kisfiunk nagyon sok idönk lenne általába 2 òrát alszik de semmi.. Mind2en 28 évesek vagyunk nem vagyunk házassok 6 éve vagyunk együtt de olyan mindtha már 40 ève lenne.. De mindig az jutt eszembe van egy kisfiunk de kihült a kapcsolat magamat helyezzem elötérbe ès lépjek ha nem változik a dolog? Vagy maradjak a seggemen és a kisfiamat nézzem.. Szemèt ember vagyok mert ilyenek járnak a fejembe?
2018. aug. 18. 14:06
 13/14 anonim ***** válasza:
8%

Azért nem a telefon tehet róla, hogy nem tudsz írni sem :D


Amúgy még kiírod párszor?

2018. aug. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Utolsò most irtam ki elöször.... De ha 100× irnám ki akkor se lenne hozzá közöd ;)
2018. aug. 20. 07:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!