Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom menjen vagy ne?

Figyelt kérdés
Több mint valószínű hogy ez a kérdés nagyon megosztó lesz.Arról van szó hogy férjem külföldi haverjai most jöttek haza a városunkba és elhivtak a férjem piazni összejönni egy kicsit.De csak öt mindig..nem úgy illene hogy hogy gyertek el ha tudtok ketten..?!Mert már rég együtt vagyunk.A másik az hogy van egy 4 éves fiunk aki most nyáron először ott aludt namanal egy párszor.En hiába szerettem volna programozni a férjemmel mert kettesben voltunk nem csináltunk semmit.már 9 kor aludtunk..ahelyett hogy moziba vagy vacsizni mentünk volna.Vagy athivgattunk volna a baratainkat.Az összes vita ebből származik hogy sose csinálunk semmit..mint valami remetek úgy élünk.A legjobb baratom szulinapjara en sem mentem el mert ott alvos lett volna erre a parom nem engedtett..vagyis nem az elengedesrol van szo..csak magyarazott egy sort meg nem volt kedvem napokig ezen veszekedni ha elmentem volna..Úgy gondolom hogy gyerekünk lett nem áll meg az élet..nem anyagi okok miatt nem megyünk..Na szóval ma este lesz ez az össze jovetel amire ő akár menni..Én is szeretnék..de ha estleg azt mondom hogy ne menjen a fent leírtak miatt en leszek a hisztis p.csa aki nem engedte el..pedig en csak..
2018. aug. 18. 08:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Most mi legyen?Menjen el este érezze ő magát jól amíg en megint itthon vagyok..irigylem tőle őszintén megmondva...mert en ezért könyörgöm hónapok évek óta hogy csináljunk vmit..igazságtalannak erzem ezt..
2018. aug. 18. 08:43
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Ahogy a nőknek is, a férfiaknak is szüksége van a saját nemük szerinti baráti társaságban lévő gőzkiengedésnek.Meg gyermek mentességnek.

Ha meg akar csalni úgyis megfog, ha meg nem akar akkor meg Mata Hari egymillió táncot is lejthet akkor sem fog.

Biztos, hogy nem eröltetném magam rá, a te helyzetedben.


Mennél jobban fogsz valakit, annál jobban érzi börtönnek és szabadulni akar belőle és csak az adandó pillanatra fog várni, hogy repülni tudjon.


Legközelebb meg te menj el valahová a barátnőiddel, és akkor máris nem fogod rosszul érezni magad. Neked is szükséged van a saját társaságodra.

2018. aug. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el a gyereket a nagyszülőkhöz, aznapra hívd át a csajokat, vagy mozduljatok ki. Vagy akár egyedül menj el moziba.
2018. aug. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem a megcsalasrol van szó..semmi ilyesmi nincs..csak miért mindig en engedjek?Ő már volt ezekkel az emberekkel szilveszterezni amíg en itthon voltam..minden évben haza jönnek..ő elis megy..de elegem van ebből hogy nekem meg majdcsak könyörögni kell hogy programozzunk emberek közé menjünk.
2018. aug. 18. 08:55
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

4 Nálatok, kettötők között szerintem ennél a kiirt kérdésnél hatványozottan nagyobb problémák is vannak a kapcsolatotokkal.


Szerintem inkább le kéne hogy üljetek megbeszélni, míg meg lehet.

2018. aug. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Menjetek külön szórakozni, a kapcsolatotok meg majd magától tönkremegy.
2018. aug. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves vagy nem kedves utolsó.Én nem akarok külön szórakozni menni..nem is vagyok rá..együtt szeretnék vele..
2018. aug. 18. 09:20
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Jó, de ő meg ezek szerint vágyik a külön baráti szórakozásra. Ès ez teljesen normális. Te vagy a h.lye, hogy amikor lett volna lehetőséged, nem mentél el. Felnőtt emberek vagytok, nem szükséges ehhez a másiktóp engedély.
2018. aug. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó megoldás, ha most nem engeded el. Mert az írásod alapján ő mindig el megy mással, de veled nem és ez nem fair és nem jó egy kapcsolatban. Viszont ha -ahogy fogalmaztad- hisztis p*csa szerepbe kerülsz, kevesebb esélyed lesz ezt normálisan megbeszélni.

Menjen el, de utána ülj le vele és mondd el neki, hogy ezek a dolgok mennyire bántanak.Bár, azért nekem az is fura, hogy te nem mész el valahova, ahova szeretnél, csak mert ő azt mondja. Attól, hogy házasok vagytok, te is és ő is önálló személy is egyben. Ezért gondolom, hogy ne mondd neki, hogy ne menjen és legközelebb te is menj, ha szeretnél.


Nem ismerlek sem téged, sem a férjedet, de próbáld meg nem vitás helyzetben megbezsélni vele. Meg én lehet, hogy fognám és egyszer áthívnám a barátainkat, aztán kész.

2018. aug. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Egyértelmű, hogy nem kötöd le, nincs kedve veled programokra menni. Meg is beszélhetitek, talán max könnyes szemekkel két hétig másképp lesz. Aztán rá jön, hogy te tűrsz mindent, és elég ha egy kicsit hallgatja, hogy nyavalyogsz.


Én a helyedben a kezébe nyomnám a gyereket és elmennék edzeni, csajos estre, fodrászhoz, bármi. Egye csak a kefét, legyen féltékeny. Érkezz haza dögösen késő este és ha kérdezi hol voltál, csak cicázz vele, hogy jajj hát csak a csajokkal... Ha erre sem kap észbe, akkor szólok, hogy ez a házasság kuka. Nálam viszont bejött a fenti, a férjem rájött, hogy érdemes odatennie magát, ha azt akarja, hogy maradjak.

2018. aug. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!