Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem megcsal, hogy derítsem ki?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolat, de úgy érzem a pasim megcsal. Érdekel a véleményetek.

Az előző kapcsolata azért ért véget mert megcsalták, és ő elítéli, azt mondja inkább szakítana mintsem megcsaljon.

A következők az árulkodó jelek:

-A telefonját mindig lefordítva teszi le, le van kódolva, és ha valamit mutat, pl. egy videót, mindig kinyomja a mobilnetet addig.

-Akárhova megy, facebookozik. Ha pisilni, ha a kertbe összeseperni a leveleket, titokban felnéz a netre, és ha számon kérem azt mondja én is ezt teszem. Múltkor kiment, vártam, hogy mikor jön be, kimentem hozzá és láttam, hogy az asztalnál ült és nyomkodta a telót.

-A tesójával mennek programokra, de múltkor kiderült, hogy nem is a tesójával volt(azóta se tudom, mit csinált).

-A facebookján nincs kint semmi közös velem, illetve semmilyen adatot nem lehet róla látni(se ismerősök, se képek, pedig régen láttam mindent).

-Sokszor tűnik el telefonálni, van, hogy napi 5x is a tesójával, ilyenkor bevonul a ház különböző sarkaiba.

Hiába kérem számon, kiröhög meg ideges lesz, hogy ha megcsalna nem lenne velem és szakítana. Ezen kívül napi 100x elmondja, hogy imád, 3 óránként hív(nem viccelek), meglep, kedveskedik, bókol, udvarol, elvisz nyaralni egy hétre, illetve nem találkozik a barátaival, hanem inkább velem van, szóval nem értem, mi lehet.

Viszont úgy érzem megcsal...


2018. aug. 20. 00:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
75%
Sztem az van, hogy valamit titkol eloled, de nem feltetlen no van a dologban...
2018. aug. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezekből már egyértelmű, hogy megcsal.

Kiderült, hogy hazudott a programjáról. Nálunk ez is szakítóok lenne, mert olyannal nem akarnék lenni, aki a szemembe hazudik.

2018. aug. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%

Kár volt kiadnod magad, hogy nő vagy, és a pasid a hűtlen. Ezen az oldalon erre csak egyféle választ kaphatsz, és még meg is indokolják. A férfi itt csak szemét lehet. Majd írd ki fordított felállásban is, és mindenki a barátnőt fogja védeni, hogy ez egyáltalán nem biztos. A férfigyűlölő nők, akik itt döntő többségben vannak, egyféleképpen gondolkodnak.

Ezek tipikus, női lapokban olvasható, 100%osan biztos jelei a megycsalásnak. Hihi :-)

A rengeteg ember ugyanezt teszi. De nem indokolok meg mindent, mert nincs kedvem pötyögni. Ráadásul a nők szoktak indázni, nem a férfiak. Ha azt hiszed megcsal, dobd ki, ne agyalj, ide írkálj, dobd ki erre nincs más megoldás. De te sem vagy biztos benne, ezért írtál ide. Lehet hogy megteszi, de ezek alapján biztos nem.

A megbízhatatlan ember büntetése, hogy nem bízik másokban...

2018. aug. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Régen is csinálta?

Megfigyelném milyen időközönként csinálja ezt.

Mikor tűnik el? Vagy ha meg van szervezve egy adott tesós program mondanám akkor én is megyek..

Vagy konkrétan ezeket a jeleket elmomdanám neki, hogy te ezt érzed adjon rá választ.

Az idegesség nem túl jó jel...

2018. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Én bíznék a megérzéseimben. Vaj lehet a fején... Beszélgess vele komolyabban a dolgoról, ne hagyd, hogy tereljen!
2018. aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Nálunk párom mindig kikapcsolja a mobilnetet. Exe borzasztóan féltékeny típus volt, így a nálunk lehetséges viták elkerülése miatt, velem is úgy viselkedik, mintha betegesen féltékeny lennék. Hozzá teszem friss kapcsolat.

Viszont, ha párod eddig nem viselkedett így, pl a mobilnet stb, akkor itt valami nem oké. Ha most változott meg a viselkedése az bajt jelent.

2018. aug. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Az azért még egyáltalán nem biztos, hogy már félre is k**úrt.

Lehet, hogy csak folyamatban van.


De jobbik esetben az eljegyzésedet és az esküvőtöket szervezi. Csak meg akar lepni vele. Habár erre kicsi az esély.

2018. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha használ gmailt és ismered a jelszót,meg tudod nézni merre járt az utóbbi időben,én is így buktattam le a férjem,még a szálloda nevét is kiírta,meg hogy mennyi időt töltöttek ott.Volt meglepetés mindkét részről...:-((Sajnos valószínű hogy valamit titkol.Addig nálunk is kint hevert a teló az asstalon,utána meg a wc-re is bevitte,ez tűnt fel elsőként... :-(
2018. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
61%
#18 Ritka bal. a férjed. Ekkora bakit a fiatalabbak már nem követnek el. :-)
2018. aug. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó,nem azért balfac mert nyomokat hagyott a telóján,hanem mert megcsalt.
2018. aug. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!