Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem megcsal, hogy derítsem ki?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolat, de úgy érzem a pasim megcsal. Érdekel a véleményetek.

Az előző kapcsolata azért ért véget mert megcsalták, és ő elítéli, azt mondja inkább szakítana mintsem megcsaljon.

A következők az árulkodó jelek:

-A telefonját mindig lefordítva teszi le, le van kódolva, és ha valamit mutat, pl. egy videót, mindig kinyomja a mobilnetet addig.

-Akárhova megy, facebookozik. Ha pisilni, ha a kertbe összeseperni a leveleket, titokban felnéz a netre, és ha számon kérem azt mondja én is ezt teszem. Múltkor kiment, vártam, hogy mikor jön be, kimentem hozzá és láttam, hogy az asztalnál ült és nyomkodta a telót.

-A tesójával mennek programokra, de múltkor kiderült, hogy nem is a tesójával volt(azóta se tudom, mit csinált).

-A facebookján nincs kint semmi közös velem, illetve semmilyen adatot nem lehet róla látni(se ismerősök, se képek, pedig régen láttam mindent).

-Sokszor tűnik el telefonálni, van, hogy napi 5x is a tesójával, ilyenkor bevonul a ház különböző sarkaiba.

Hiába kérem számon, kiröhög meg ideges lesz, hogy ha megcsalna nem lenne velem és szakítana. Ezen kívül napi 100x elmondja, hogy imád, 3 óránként hív(nem viccelek), meglep, kedveskedik, bókol, udvarol, elvisz nyaralni egy hétre, illetve nem találkozik a barátaival, hanem inkább velem van, szóval nem értem, mi lehet.

Viszont úgy érzem megcsal...


2018. aug. 20. 00:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Azt én nem tudom. Ehhez két ember kellett. De nem én voltam a másik. De az, hogy beleláttál a dolgaiba, nagy pancserra vall. De most megtudta, legközelebb már ügyesebb lesz. :-)
2018. aug. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:

Miutan hazugsagon kaptam a parom,amit letagadott, hazajott egy nagy doboz csokival es egy macival. Az ajandekot azert kaptam mert furdalta a lelkiismeret,maskulonbem soha nem vett semmit "csak ugy", persze utanna kiderult, hogy hiaba tagadta le azt hogy titokban mas novel beszelget orak hosszat minden este.

Valoszinu o is csak azert kedves mert furdalja a lelkiismeret, azok alapjan amit le irtal aztis valoszinunek tartom hogy az illeto nem is a tesoja, csak ugy van beirva a telefonba.

Jarj a vegere, es hivd fel azt a szamot, eleg ha egy hang beleszol aki nem is a tesoja

2018. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:

Az is arra utal hogy hazudik ha esetleg szokatlan tole ez a kedveskedes.


Elozo voltam

2018. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 acelsziv ***** válasza:
Mi lett végül?
2020. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Flan ***** válasza:
Fent van valamelyik párkeresőn és biztos csajokkal beszélget.Miért nem csináltál még egy álfacebukot magadnak egy idegen,helyes lány képében és kiszednéd te magad belőle az infókat magadról?
2020. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Végül kiderült, hogy megcsalt, bár tagadja, hogy testi kontaktus történt volna, de azt elismerte, hogy más lánnyal találkozgatott a hátam mögött, többször is, de csak azért, mert barátkoztak, de már abba hagyták. Én viszont elengedtem, menjen barátkozni. :)
2020. ápr. 7. 18:13
 27/27 anonim ***** válasza:
No szép,akkor jó volt a megérzésed,meg az enyém is...:-( Három év ment a kukába... :-(
2020. ápr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!