Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadt ki a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a barátnőm?

Figyelt kérdés
Tisztázzuk az elején a foglalkozásom és a keresetem. Hegesztő,430nettó.eddig nagyon jól megéltem egyedül úgy hogy anyumnak is kuldtem a lét.ekkor jött az életembe a nagy ő akivel 5 hónapna együtt vagyunk de nem közös a számlánk.ő 1 hónapja nem dolgozik mert bezárt a hely ahol melózott szóval én keresek csak.észrevettem hogy behisztizik napokig ha nem kap mrg valamit vagy nem adok neki pénzt.tudtommal nem a gyerekem hogy zsebpénzt adjak neki,dolgozni meg nem akar még azt mondja most pihen egy ideig.én meg bezzeg dolgozzak napi 8-12órákat..eddig megadtam neki sokmindent de kezd tele lenni a hócipőm..volt már valaki hasonló helyzetben ?
2018. aug. 25. 14:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Leégne a pofámról a bőr, ha nem lenne munkám! Még takarítani is elmennék, pedig nem ezért tanultam.
2018. aug. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#4

azert ez is tulzas. egy kapcsolatban kisegitik egymast a felek, ha baj van, ergo egy normalis no egy normalis kapcsolatban nem ehezne, ha a parjanak van eleg penze, DE a sok szabadidejet arra forditana, hogy egy minel jobb munkat minel hamarabb szerezzen, hogy mindketten jopenzt vigyenek a hazhoz.

a kerdesre valaszolva, beszelgess el vele, hogy megis ezt hogyan gondolja, hogy o pihen? honnan lesz penze barmire is kiadni? es milyen alapon is hisztizik be, ha TE nem adsz penzt a TE fizetesedbol? huhu. pihenget. es ehhez csak 4 honap egyuttlet kellett, hogy ne dolgozzon tobbet. szep. :D :D :D

2018. aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Haza értem ma melóból megkértem hogy főzzön már valamit mert hulla vagyok még főzni is,semmi nem volt itthon..leültem vele beszélgetni 3 perc se kellett és kezdődött a kiabálás,és miről? Persze hogy a pénzről.. :DD lelépett a barátnőivel inkább valahova,annyit sem volt képes megtenni hogy a kutyát levigye sétálni most rám vár kb 1 óra séta..aztán főzzek alvás reggel 4kor keljek 😁 igazatok volt,aranyásó.az a vicc hogy eddig álomvilágban éltem,egyre jobban kezdem utálni a pénzt,minden e körül forog
2018. aug. 25. 16:11
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
MINEK VAGY EGYÜTT EGY ILYEN HISZTIS PÉNZÉHES LIBÁVAL????????????????????????
2018. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

kerdezo, most dobd ki.

talalsz magadnak majd egy not, akit ha meglepsz kisebb ajandekokkal, osszeteszi a kezet es felhotlenul boldog es halas neked, ertekel, nem pedig alapnak veszi, hogy a te penzed az ove es hisztizik.

2018. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal nő vagyok, de az én pofámról is leszakadna a bőr, hogy nem dolgozok és pénzt követelek. Pihenni ???? Jó vicc!

Dobd ki, találsz jobbat és örülj, hogy még most kimutatta a foga fehérjét nem egy közös hitel vagy miegymás után...

2018. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!