Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom idegbajos mert egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom idegbajos mert egyetemre megyek. Más párja is bekattant?

Figyelt kérdés
Éjjel nappal ez a téma. Úgyis megcsalom, úgyis ehanyagolom, minek a gólyatábor, biztos tele leszek fiú csoporttársakkal, majd biztos bulizni megyek stb. Kérdező begolyózni :/
2018. aug. 26. 12:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
A párod soha nem szeretett. Birtokolni akar, ezért nem fogadja el. Önbizalomhiányos selejt.
2018. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
4%
Egyet kell értsek az #1-essel. Igazából ezt a férfinak kell meglátni, hogy sosem tudja teljesen lekorlátozni a nőt, hogy megcsalja. Én már csak úgy megyek bele egy kapcsolatba, hogy szemet kell hunyom felette, hogy a hátam mögött titokban bárkivel kavarhat. (Jó hát igen már nem tudom komolyan venni a nőket.)
2018. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Annyira undorító ez a hozzáállás, hogy kifordul tőle a gyomrom.... Én az ilyenektől rögtön meg szoktam szabadulni, ahogy az első jeleit megérzem. Sosem értettem. Ha egy retkes kvának néz, aki rögtön rámászik minden ellenkező nemű emberre, amikor a pàrja nem fogja a kezét, akkor mégis mi a büdös francnak van velem? Ezt én sosem fogom megérteni. Én nem tudnék együtt lenni egy olyan emberrel, akiben nem bízok meg és nem érzem azt, hogy szeret és számára is fontos a kapcsolatunk. Màrpedig az ilyen dolgok mögött vagy az van, hogy az illető extrém féltékeny, birtokló, elnyomó, önbizalomhiányos, komplexusos stb. és csak előítéletekkel, rosszindulattal tud másokra tekinteni és nem tud megbízni senkiben. Vagy pedig van valami probléma a kapcsolat, de a felek ezt nem vállalják fel és nem beszélik meg, hogy megoldàst keressenek rá. Általában az első verzió szokott lenni a gyakoribb, ha ilyen helyzetről van szó.

Én a helyedben szakítanék vele. Nem azért, hogy megszabaduljak tőle és vígan kurogassak mindenkivel, mint egy partyribi, hanem azért, mert nekem nincsen szükségem egy olyan "kapcsolatra", amiben a másik nem tisztel, nem becsül, nem bìzik meg bennem és állandóan engem szapul. Ez így nem lenne jó kapcsolat csak szenvedés stb., ha állandóan az idióta nyivákolását és a teóriáit kellene hallgatnom.

2018. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

#3 miért a férfiakat komolyan lehet venni?? 😂😂

Ferfiak aztán nagyon hűségesek😂 Csak a farkuk után mennek

2018. aug. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Ez a kapcsolat sem fogja megérni a diplomaosztód.
2018. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%
Egyetemre mész, gondolom távolabb. Az a tiszta, ha ezt itt lezárod. Minek egy majdnem távkapcsolat.
2018. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Mintha az exemet olvasnám. Annyi, hogy én voltam olyan hülye, hogy nem jelentkeztem az eltére (röhögve megvolt a pontom hozzá) mert "jól van, nem megyek távol tőled". Így a gt-t is kihagytam, aztán amikor elmentem egy kólát meginni a koliban lévő bárba két barátnőmmel és skypon 10ig engedett el, majd egész hétvégén nem szólt emiatt hozzám, lett elegem és dobtam. Az Eltét a mai napig bánom, azt viszont nem, hogy az egyetemen ismertem meg a férjemet.

Menekülj, fuss, vissza se nézz. Légy igazi egyetemista.

2018. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Jah, a legszebb az volt, amikor volt egy egyetemi buli, amire mentem a barátnőkkel és két haverjával megjelent, hogy "véletlenül" keveredett pont oda, (előtte se a két haverral nem igazán volt kapcsolatban, se bulizni nem járt) és egész este szórakozott amellett a bulihely mellett, ahol én voltam, de hozzám nem szólt :D

Szóval ne viselj ugyanilyen cipőt, légy okosabb tőlem :)

2018. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#6 fejtsd ki ezt a logikát kérlek
2018. aug. 26. 14:27
 10/18 anonim ***** válasza:
14%

Hát a helyzet az, hogy a hölgyek bekerülnek ilyen új közegbe, akkor általában az otthoni unalmas pasit pikkpakk le szokták cserélni egy izgalmas, menő fickóra, főleg, hogy a friss husit azonnal lerohanják.


Szóval van alapja a félelemnek, a környezetemben számtalan ilyet láttam.

2018. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!