Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom idegbajos mert egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom idegbajos mert egyetemre megyek. Más párja is bekattant?

Figyelt kérdés
Éjjel nappal ez a téma. Úgyis megcsalom, úgyis ehanyagolom, minek a gólyatábor, biztos tele leszek fiú csoporttársakkal, majd biztos bulizni megyek stb. Kérdező begolyózni :/
2018. aug. 26. 12:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%

Dobd ki és menekülj!

Ez beteges.

2018. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért téma ez ennyire, hogy egy teljes oldalnyi privátot kaptam ezek kapcsolatban, de nem, nem külön városban van. Mellesleg nehogy már szarul érezzem magam mert tovább akarok tanulni. Eszem megáll mennyi frusztrált kanos lúzer van itt
2018. aug. 26. 18:57
 13/18 anonim ***** válasza:
74%

Csomó ismerősömnél történt az, hogy a lány elkezdte az egyetemet, fél év sem telt el szakítottak a barátjával.

Véleményem szerint ez nem lenne szakító indok. Kompromisszumot is lehet kötni. Viszont ilyen hisztis pasit nem tűrnék meg magam mellett, aki nem is bízik bennem. Mégis minek néz téged? Ha dolgozni mennél a kollegáidra lenne féltékeny? Vagy esetleg a főnöködre?

2018. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ó ez jó, ezt megkérdezem tőle.
2018. aug. 26. 20:24
 15/18 anonim ***** válasza:
Volt egy kérdező, aki azt akarta, hogy a felesége háztartásbeli legyen, nehogy a munkahelyen meglásson egy férfit.
2018. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ne már :D be tudod linkelni?
2018. aug. 26. 22:02
 17/18 anonim ***** válasza:
2018. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt, mikor új suliba mentem Budapestre (2 éves képzés). A suli tele lesz fiúkkal, meg fogom csalni stb. Ezt megelőztük, 1 nappal az évnyitó előtt szakítottam vele 2 éves kapcsolat után.
2018. aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!