Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar egy férfi szexet ha adott a helyszín és az alkalom?

Figyelt kérdés

KB 1.5 hónapja ismerkedunk. Sajnos hatalmas a távolság. De mindent megteszunk hogy athidaljuk. Eddigi kapcsolataimban 4-5.randin képbe került a szex. Pár napja lehívott magához 4 napra Budapestre hogy utazzak le. Sokan hülyeségnek gondolták... Hisz szinte idegen még. (5randink volt eddig de mindennap sokat beszélünk telefonon)

Leutaztam Bpre. Minden nagyon jó volt a 4 nap alatt. Nagyon jól elvagyunk együtt semmi problémánk nem volt. Sokat nevettünk, sosem unatkoztunk. De éjszaka... Nem akart semmit. Ezt nem tudom hova tenni.

Első éjjel beprobalkoztam nála, akkor sikerült felhuznom de végül csak atolelt puszilgatott és szorosan atolelve aludtunk el. Minden éjjel ez volt a menetrend. Reggel persze ágyba reggelivel ébresztett. És mindennap meglepett valami szuper programmal. Nagyon jól érzem magam vele. De nem tudom hova tenni ezt hogy nem történt szex. :( Elvette a kedvem és nem tudom így van e értelme meg türelmesnek lennem vagy csak nem kíván mint nő?

Sokan azt mondják ahigy viselkedik velem már fülig szerelmes. Folyamatosan becézget, terveket sző (pl. Menjünk le a szüleihez majd, utazzunk ide vagy oda)

De ezt a szex dolgot akkor is hiányolom.

Érett férfiről beszélünk 32 éves én 24. Van 8 év köztünk. Lehet hogy ő nem kívánja már annyira a szexet mint én?

Vagy csak nem akarja elsietni?

Mindig simogat, olelget, puszilgat, becézget. Akkor a testem nem jön be neki esetleg?

Mi lehet a gond?

És az utaló jel lehet hogy nem lett kimondva hogy akkor most együtt vagyunk e vagy sem?

(bár a tettei alapján együtt vagyunk... De kitudja)

24/N



2018. aug. 29. 00:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ha meghúzott volna, akkor azt írtad volna ki a gyakorira, hogy akkor most csak dugni akar?????
2018. aug. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Jó... Igazatok van. Legalább rendes pasi aki tényleg nem csak dugni akár ez mondjuk igaz :)

Csak nehéz elrugaszkodni a napjainkban trend "3.randin legyen szex" dologtól. Minden barátnőm azt mo dja hogy ez gáz. Szerintük a korkulonbseg is. Pedig én jól érzem magam vele nagyon. Türelmes vagyok vele, kívárom a dolgokat. Csak megijesztett hogy most akkor együtt vagyunk e vagy sem? De máris a szüleihez vinné bemutatni...

2018. aug. 29. 09:54
 13/22 anonim ***** válasza:
46%
Pff... szerintem tuti impotens és minden mással kompenzál.
2018. aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem az... Akkor nem lett volna annyira kemény neki a nadrág amikor felhuztam egyik éjjel és nem sóhajtozott volna ennyire. Éreztem hogy legszivessebben nekem esne. Belemarkolt a csípőmbe, le vette a nadrágom. Aztán nagyot sóhajtva inkább megpuszilta a homlokom, fejem és atolelt, simogataott és aludtunk.
2018. aug. 29. 10:01
 15/22 anonim ***** válasza:
33%
Lehet, hogy meleg. Azért akar ilyen gyorsan bemutatni a szüleinek.
2018. aug. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
53%
Rossz tapasztalat, szexuális problémák vagy másik nő szerintem.
2018. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakit nem szeretek, akkor talán tudok vele szexelni ha nagyon bejön. De nem becézgetem, ölelgetem meg puszilgatom folyamatosan.


Amikor megismertem a feleségem, akkor vele sem feküdtem le egy darabig, mert nem az volt a legfontosabb. Örültem neki, hogy velem van, mellettem van. És nem akartam rávetni magam azonnal mint előtte a többire, hogy essünk túl rajta.

2018. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 he84 ***** válasza:
Nem meleg a férfi, ugyan már,... Ha meleg lenne, akkor nem ölelgetné, becézgetné a kérdezőt és nem állt volna fel neki a nadrág alatt rá. Ne add fel kérdező, inkább örülj neki, hogy nem akar mielőbb szexet. Még várni szeretne, legyél vele megértő. A buta trendekkel meg ne foglalkozz, hogy 3. randi után szex és hogy a korkülönbség,... Ne mások véleménye szerint élj, hanem ahogy te akarsz és ahogy jól érzed magad! Ha te tudod, hogy jól megvagytok együtt, akkor az számít és nem más! De azért a férfinak mondd el finoman, hogy te néha vágysz már a szexre és szeretnéd, ha kicsit több lenne a simogatásokon, öleléseken kívül. Na meg eleinte jobb az, hogyha csak petting van esetleg orállal együtt, ha ő is vevő rá. Persze ne nyomulj nagyon, mert lehet hogy megijeszted.
2018. aug. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
52%

Örülj neki, hogy nem egyből dugni akart!!!

Állandóan amiatt megy a hiszti, hogy fúj szemét férfiak, sexmániás disznó mind, csak AZT akarják. Tessék, most kaptál egy olyat akinek nem a szex a legfontosabb! Most meg akkor ez a baj?


Áh, elmentek ti a...

2018. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Nyilván nagyon örülök hogy találtam végre egy ilyet :) de azért a ló túl oldala is sok... Amikor Fb.on olyanokat írt hogy de jó lesz ha nála leszek és együtt furdunk a kádban, meghogy majd kiskifli nagy kifliben aludni... Stb... Aztán ott vagyok és semmi. Alvás közben is az ágy két végében elfordulva aludtunk mint két idegen. Kifejeztrm hogy szeretném... Hisz én már elkezdtem kötődni hozzá érzelmileg és nagyon kedvelem. És persze kívánom is... És akkor finoman de elutasítást kapok. Szóval nagyon örülök... De tény.. Hogy furcsaltam és nem tudtam mire gondolni hirtelen csakhogy nem tetszem neki eléggé. :/

Viszont így megnyugodtam hogy nem kell feltétlenül rosszra gondolni :)

2018. aug. 29. 17:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!