Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom kinevetett mert felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom kinevetett mert felnőtt színezőt vettem magamnak, jogos, hogy megharagudtam?

Figyelt kérdés

FELNŐTT színező, jó stresszoldó, már régóta akartam egy ilyet. De ez a hülye nem érti, hogy ez felnőtteknek van, és gúnyolódott és kinevetett, hogy színezőt vettem, milyen dedós már. Nagyon rosszul esett és mérges is lettem, azóta hozzá se szóltam. Pedig már bocsánatot kért, és ki is próbálta, de nekem akkor is rosszul esett. Szerintetek igazam van? Azért ez elég bunkó volt tőle, nem?

L/22


2018. szept. 4. 20:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
19%
én is kiröhögtelek volna..és nem kérnék bocsit..
2018. szept. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
10%

Legközelebb helyesírási szótárt vegyél inkább, sok a hiba a kérdésedben.


Például a "rosszul esett" kifejezést hibásan írod, merthogy egybeírjuk helyesen: rosszulesett.



Valahol én is infantilisnak tartom ezeket a színezőket. Annyi minden mást csinálhatna egy felnőtt ember stressz ellen: például olvashatna, az is stresszoldó, és kicsit több agysejtet mozgat meg, mentálisan jobban stimulál, mint a kifestőzés.

2018. szept. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ő maga egy éretlen világtalan farok... Szerintem semmi kivetnivaló nincs abban, főleg kikapcsolódás céljából vetted.
2018. szept. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
17%

Miben különbözik a felnőtt színező a gyerektől?

Ennyi erővel nem mindegy, hogy mit színezele?:) Gondolom ,ez jóval drágább, mert "felnőtt"..


Hát, aki még nem hallott ilyenről elég viccesnek tűnik, ne haragudj érte...

Ez is egy új divat...stresszlevezetésre...tényleg van más is.De te tudod, ha használ,csináld.

2018. szept. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
40%

Nekem is rosszul esne, főleg,hogy én is vettem magamnak már😃 Az én páromnak tetszett, azt is mondta,hogy vehetek neki is ha még találok😄

Amúgy én az érdekes füzeteket és filctollakat is megveszem, meg plüssöket. Gyerekesnek tűnik, és ha a párom emiatt kinevetne úgy érezném nem fogad el olyannak, amilyen vagyok.

Viszont az jó jel, hogy bocsánatot kért. Látja, hogy rosszul esik ez neked. Ha kicsit lehiggadtál, akkor beszéljétek át nyugodtan is, lehet nem számitott rá,hogy neked eu ennyire rosszul tud esni, de ezentúl már tudja. 😊

2018. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

csak azért, mert ráírják, hogy FELNŐTT, még nem jelenti azt, hogy ez valóban felnőtt, érett emberek tevékenysége, hogy színeznek.


ha az 5 éves unokahúgom csinálja az egy jó dolog, ha egy huszonéves, harmancas, negyvenes és így tovább ember, az szerintem gáz.


mert azt jelenti, hogy nincs szélesebb eszköztárad a stessz feldolgozására, mint egy ovis gyereknek.


itt valaki említette a helyesírást, és igaza van.


tényleg, az nem zavar téged, hogy nem tudsz jól írni?!


idén hány könyvet olvastál el? hány nyelven beszélsz? mert ezek építőbb szabadidős tevékenységek, az olvasás, nyelvtanulás, mint a kifestőzés.



az is a felnőttség kritériuma, hogy az ember elfogadja a kritikákat, és nem hisztis gyerekként reagál, mint te.


a párod véleménye ugyanaz, mint az enyém, ha ezt nem tudod kezelni, mitől is vagy felnőtt?


csak mert 22 vagy, az jelent semmit, ha agyilag éppen ennek a fele.

2018. szept. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellett volna megsértődnöd. Én röhögtem volna vele együtt, mondtam is volna neki hogy veszek neked is ha úgy érzed nem élted még ki gyermeki éned. Ne sértődj meg ilyeneken hülyeség! Elnevethetted volna. Ennél nagyobb problémak szoktak lenni egy kapcsolatban ez nulla, semmi azokhoz képest!
2018. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Szerintem nem kellett volna megsértődnöd."


erről beszélek! a kérdező egy túlérzékeny, dedós kislány!


ne csak színezz, vegyél Barbie-t és babázz, meg hajtogathatnál csákót, és tedd a fejedre!

2018. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!