Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok a barátomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a barátomra minden ok nélkül?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem kéne féltékenynek lennem, és amikor összejöttünk egy éve, még büszke is voltam magamra, hogy milyen szuper barátnő vagyok, hagyom hogy menjen ide meg oda, tök jó volt minden. Aztán egy ideje elkezdtem sopánkodni, ha elment valahova, én sem akartam/akarok kimaradni semmiből, amiben ő benne lehet. Igazából csak az érzést szeretném elnyomni magamban, hogy olyan szomorú vagyok, ha én otthon maradok, ő meg bulizik, vagy ha külön megyünk. Annyira nem értem magamat. Volt már veletek ilyen, hogy nem akartatok féltékenyek lenni, de mégis depresszíven éreztétek magatokat bármi hasonló helyzetben?

Mit tudtok tanácsolni, hogyan tudnék javítani a helyzeten?



2018. szept. 5. 10:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Ha szeretnél írj privátot, jó lenne egy sorstárssal beszélgetni, hátha tudunk egymásnak közösen tanácsot adni.

2018. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Írhattok nekem is,én is hasonló cipőben járok 😁 😔
2018. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!