Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes ezt folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes ezt folytatni?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok együtt a barátnőmmel,együtt élünk és minden jó indulatom ellenére szinte semmi jót nem kapok tőle vissza. Azokat a dolgokat csinálja meg itthon (főzés,takarítás stb.) amit mindenkinek megcsinált meg szereti is csinálni. Azon felül semmilyen jót nem látok a kapcsolatunkba már egy ideje. Állandóan hazudozik mindenben de abban is ami jelentéktelen meg abban is amit nem is kérdezek és magától mondja. Szülei is ezért nem tartják vele a kapcsolatot mert velük is ezt csinálta és kikészítette őket. Én adtam neki egy utolsó esélyt de egy hónapig se tudja tartani az ígéretét mert állandó jelleggel hazudozik újra mindenben szinte. Anyagilag teljesen lenullázott mert mindig előadta hogy mennyit fog keresni következő hónapba és nyugodtan menjünk ide oda majd ő most befizeti a csekkeket vagy ő állja ezt meg azt. Persze valamiért mindig kevesebb lett sokkal a fizetése,mellette állandó jelleggel próbált engem meglopni amik ki is derültek és most jelenleg ott tartunk hogy azt se tudja megadni amivel nekem tartozik,nekem miatta nincs szinte egy forintom se,ha kap fizetést akkor egy veszekedésnél fogja a pénzét és elmegy mert az az ő fizetése. Nyílván ez nagy részben nekem is köszönhető hogy idáig eljutottunk mert nem dobtam ki,de a szülei is tőlem vártak egyfajta segítséget hogy hátha majd én helyre tudom tenni vagy rám majd hallgat.Hogy kicsit érezhetőbb legyen hogy milyen lopásról meg pénzekről van szó,leírok 1-2 példát. A születésnapomra vagy keresztelőmre kapott ékszereket ellopta és eladta aranyfelvásárlónak,ha mentünk valahova és nem tudtam eltenni a pénzt mert féltem hogy kiesik a zsebemből akkor megkértem tegye el a tárcájába,persze onnan is megcsappant állandó jelleggel. Elvittem külföldre,ahogy hazaértünk első dolga az volt hogy a valutámat valahogy lenyúlja és beváltotta forintba meg stb.. Nagyságrendileg mióta vele vagyok egy 5 millió forintom ment el a hazugságaira hogy majd következő hónapba lesz fizetése és majd ő befizeti ezt meg azt meg bevásárol,meg a lopásai, így a kettőből hogy kb én tartom el és még lopkod is. Az ilyet meglehet valahogy változtatni vagy teljesen pszichológiai eset és mindegy ki van mellette ugyan ezt megcsinálja? 25/F
2018. szept. 6. 13:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10 Mondtam..
2018. szept. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
És azt sem tudom hova tenni hogy ezek mellett viszont bármit megcsinál szinte amit kérek pl ha nincs kedvem lemenni boltba vagy éjjel kell valami a boltból akkor is lemegy. Olyan érzésem van mintha ilyen két személyisége lenne és ha vele vagyok aranyos a hátam mögött meg minden féreg dolgot megcsinálna
2018. szept. 6. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!