Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez mostanában, mi van velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez mostanában, mi van velem?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a párommal, eddig nagyon szépen működött minden, mindent meg tudtunk beszélni, talán a rózsaszín köd is tovább tartott nálunk, mint általában.

Most viszont van valami, vagyis inkább valaki, aki miatt rettenetesen érzem magam, egy harmadik személy.

Az új munkahelyemen ismerkedtünk meg, de a párom is ismeri. A lényeg az, hogy nagyon egy rugóra jár az agyunk és a munkánkból adódóan sok időt töltünk egymással, sokat beszélgetünk, és bennem kialakult iránta egyfajta vonzódás, ami nem testi jellegű, a személyisége az, ami megtetszett. Jelenleg ott tartok, hogy egy flörtöt, egy csókot nem tudnék visszautasítani tőle, és az egyik barátnőm is megjegyezte már, hogy "izzik közöttünk a levegő".

A páromnak nem merem ezt megemlíteni, mert tényleg borzasztóan érzem magam. Nagyon szeretem a páromat és tisztelem is.

Fogalmam sincs, mit csináljak.


N



2018. szept. 14. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Így kezdődik általában az, hogy megcsaljátok a párotokat.

Ha van párod, akkor minek kell ismerkedni mással, meg minek kell feltétlen beszélgetni vele?

Gondolom a pároddal is egy rugóra járhatott az agyatok, ha vele vagy. Megéri elbaszni egy kapcsolatot?

De igazából a te életed. Ha lenne egy kis eszed is, ami baromira nincs, akkor nem keresnéd annak az illetőnek a társaságát. Inkább dobd ki előbb a párodat, hogy találjon egy normális nőt magának, mielőtt megcsalod szerencsétlent.

2018. szept. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy meg a SZERELEM mindig elmúlik, tudod, a szerelem helyén marad a szeretet. De ez a baj veletek manapság, hogy nektek kell az ízig vérig forró SZERELEM, csak azt nem veszitek észre, hogy ilyen nem létezik. Állandóan szerelmesek akartok lenni, állandóan ezt akarjátok, csak amikor múlik az érzés, akkor már egyből inkább másik kell, mert azzal tüzesebb a hangulat.
2018. szept. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves #1

Egyrészt: Nem akarom megcsalni a páromat, azért kértem segítséget, hogy megtudjam, hogyan legyek erősebb.

Másrészt: Ha egy irodában, egymás mellett ülsz valakivel, nem nagyon tudod elkerülni a társaságát.

Harmadrészt: Most komolyan azt állítod, hogy nincs eszem, azért, mert emberi érzéseim vannak?

2018. szept. 14. 15:40
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Azért mondtam, hogy nincs eszed, mert ha szeretnéd a párod, nem kezdenél el mások felé érzéseket táplálni.

Férfi vagyok, érdekes, mikor volt valakim, sosem néztem másra, de még ha beszélgetnék valakivel, akkor sem gondolkoznék azon, hogy most ez a csaj jobb e mint a mostani párom.

MERT LÉTEZIK AKARATERŐ, hogy igen is megmondjam magamnak, hogy ezt meg azt nem szabad. Hogy ilyen dolgokat nem csinálunk.

Ezért nem is dohányzok, mert eldöntöttem, hogy nem akarom. Inni sem iszok, pedig megtehetném én is sokszor, de ezt sem teszem.

Beszélgess másokkal, de te potenciális jelöltet látsz már benne, mert ott mondtad, ha megakarna csókolni, nem tudnál ellenállni neki.

DE TUDNÁL! Akarat kérdése az egész. De ha minden rendbe lenne a kapcsolatodba, nem ilyeneket kérdeznél itt gyk-n.

2018. szept. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

"Jelenleg ott tartok, hogy egy flörtöt, egy csókot nem tudnék visszautasítani tőle"

Már bocs, de te valami akaratgyenge szobanövény vagy vagy mi az, hogy nem tudnád visszautasítani? Kizárólag döntés kérdése, ennyire nem lehetsz primitív ösztönlény.. Az egy dolog, hogy vannak érzéseid, erről nem tehetsz, de ezeket tudnod kéne racionalizálni és félretenni, ha a szituáció megkívánja, mint ahogy például most is.

2018. szept. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező, egyszerű a dolog. Maradj távol az illetőtől. Kerüld ki. Munkatársat meg a legkönnyebb. Nem csevegni kell melóidőben hanem dolgozni. Kerülöd a csevegéseket, csak és kizárólag a melóra figyelsz. Nem mész vele haza, vagy te mész előbb haza, vagy ő, de együtt sosem.


És máris nincs "izzás" és nincs probléma:)

2018. szept. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

6+ *Ha egy irodában, egymás mellett ülsz valakivel, nem nagyon tudod elkerülni a társaságát.


De simán kitudod. Ha a melóra összpontosítasz. Nálam is volt egy 35 éves pasi kollegám, egy irodába ültünk, próbálkozott nálam finoman , én meg játszottam az ostobát, és belemerültem a melóban. Az eredményeim szárnyaltak akkor:D a fazon meg nem értette, mert sosem értem rá mikor indulni kellett, és amikor csak tudtam leléptem az orra elől. Ennyi. Valaki vagy akar valamit vagy nem, de olyan nincs, hogy ne tudnál tenni bármit is, ha te nem akarsz valamit. Ez 1,5 éve volt egyébként. Ennyi..


Szóval lehet játszani itt a "hattyú halálát" csak felesleges. Valaki vagy megakar állni, vagy nem. Az a szöveg már eleve rossz, hogy nem tud valaki parancsolni az érzéseinek.

2018. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

7 *"Jelenleg ott tartok, hogy egy flörtöt, egy csókot nem tudnék visszautasítani tőle"


Ezzel meg teljesen felesleges előadnod magad, hogy igy szereted a veled együtt élőt stb. mert ez az írásod árulkodik. Simán hagynád magad, ha valami komolyabban lépne a fazon. De akkor ne játszd a szenvedő szerkezetet. Hanem akkor vállald fel azt, hogy te simán dőlnél a fazonnak, ha az feldobná a lasztit neked.

2018. szept. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21%
A #2 mindent elmondott. Megtámogattam egy zöld pacsival.
2018. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. 3 év hosszú idő, elég sok dolgot megéltetek ezidő alatt, én a helyedben ezt mérlegelném. Első körben hogy biztos jó ötlet lenne-e az hogy a munkahelyedről válassz magadnak párt, mivel ha esetleg szétmennétek rólatok fog beszélni az egész munkahelyed és elég kellemetlen lenne szerintem.. a másik hogy ha szereted a párodat miért hagynád el egy olyanért akiről nem tudod hogy milyen életet él otthon. Kijönnétek-e ,együtt dolgoznátok, állandóan együtt lennétek munkahelyen és még otthon is. Szóval egymás seggében lennétek, bocsánat a kifejezésért.. Egy ismert szeretett embert miért hagynál el egy bizonytalanért? Csak kíváncsiságból, azért mert jól kijöttök. Én a helyedben ezt átgondolnám. Remélem tudtam segíteni :)
2018. szept. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!