Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem a házasságunk 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem a házasságunk 17 éve alatt felszedett 30 kilót. Hogyan közöljem vele tapintatosan, hogy legalább 10-es adjon le?

Figyelt kérdés

17 éve mikor összeházasodtunk a feleségem 55 kg én meg 75 kg voltunk. Jelenleg ő 85 kg én meg 82 kg (mindketten 42 évesek vagyunk). Én még így is szeretem és rajongok érte.


Próbáltam már közös kocogást szervezni, de nem jött be, mert fájlalta a lábát. Azután túrázás/sétálás a budai hegyekben, de nem bírta. Majd az úszás de azzal is felsültem.

Itthon igyekszünk nem zsíros kajákat enni. Sajnos a nejem hízásra hajlamos.

Adnátok valamilyen tanácsot, hogy elkezdjen leadni a súlyából?



2018. szept. 15. 21:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
En kaloriaszamitassal adtam le 10kg-ot, ugy,hogy nem eheztem kozben.Ehhez az kellett,hogy tudatosan vasaroltam,minden termeknek megneztem a kaloria es szenhidrat tartalmat,es ket arucikk kozul mindig az alacsonyabb kaloria ertekut vettem meg,uj kaloriaszegeny recepteket probaltam ki,vega,vegan,paleo eteleket keszitettem,salatakat ettem ebedre(nem is gondolnad,hogy milyen jol eltelit a rostgazdag etrend)ezen kivul,mivel sportolni lusta vagyok,letoltottem magamnak a neten zumba edzeseket,es persze amit ok csinalnak a videon es amit en szerencsetlenkedek otthon az koszono viszonyban sincs egymassal,de a hatas meg van:a kb 45 perces program vegere izzadok,lihegek,halalkozeli elmenyem van,de jo zenere ugraltam egy kicsit.Ezen felbuzdulva keszitettem egy 30 perces lejatszolistat a kedvenc porgos rock and rollos zeneimbol es ezekre is szoktam "tancolni".Egy dologra kell csak vigyaznom,hogy senki ne lasson meg, mert az bizony traumatikus elmeny lenne mindenki szamara. 63/N
2018. szept. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11%
Te tökéletes vagy??!
2018. szept. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%
12-nek: Biztos, hogy ő sem tökéletes. De a normál súly + 30 kg, az k...vára nem tökéletes.
2018. szept. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
26%
Miért kell bántani a kérdezőt h ő tökéletes-e? Leírta h ő is szedett magára, de egy férfinál ez akkor is más. Kérdező, mutass neki példát. Látod, h nem tudsz rá hatni. Kezdj el akkor te odafigyelni az étkezésedre és kezdj el sportolni. Ha megkérdezi h mi ez a változás, csak mondj annyit h már nem érzed olyan jól üagad a bőrödben. S ezért most tuti lefognak pontozni, de nem számít, ezzel elindítasz majd vmit a gondolataiban. Talán az is eszébe jut h megcsalod. Nem kell rájátszani, mutatsd ugyanúgy h szereted, de akkor sem hagyja majd nyugodni a gondolat. Hidd el, a kétségbe esés sok mindenre ráveszi az embert. Meg gondolom egy kényelmes életet is éltek és pszichológusok is azt mondják h krózis nélkül nincs változás. Tehát egy krízis helyzetet kell teremtened, amiben meginog kicsit a biztonságérzet. Tényleg csak kicsit. Ennek érdemes lenne utána olvasnod h aztán nehogy átess a ló túloldalára. Dol szerencsét és írj majd h mire jutottatok. Kíváncsi vagyok h kivált e belőle vmit.
2018. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

2001-ben a feleségem 152 cm és 55 kg, én 170 cm és 75 kg

2018-ban a feleségem 152 cm és 85 kg, én 170 cm és 82 kg


Igen nem vagyok egy Adonis, kisportolt olimpiai bajnok elismerem.


Azért köszönöm a tanácsokat.

2018. szept. 16. 14:40
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia! Elore szolok ez nem reklam, en egy 21 eves lany vagyok, ugy gondolom engem az motivalna a legjobban ha a parom valtoztatni akarna magan, ha vinne magaval engem is. Irtad hogy probaltad ravenni a kozos sportra.. nos. Nezz utana ennek a magyar cegnek: Lifetilt. Rengeteg a noi program es vannak ingyenesek is amelyek melle az ajanlott taplalekkiegeszitok megvasarolasa opcionalis. En ugy veszem eszre, hogy a kozepkoru nok nagyon szeretnek "bogyokat szedni", szerintem ezzel fel tudnad kelteni az erdeklodeset. Most indul a ferfiprogram, azzal esetleg becserkeszhetned hogy nem akarod/tudod egyedul csinalni es csatlakozzon mondjuk egy fenekformaloval vagy akarmi. Remelem segitettem:)
2018. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
23%
Persze ,férfinál mindig minden más...!!
2018. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
44%

Régi kérdés, de a sok matekzseni kikészített. Emberek, szerintetek 7 kg és 30!! Kg hízás egálban van??? Főleg úgy hogy van még 18 cm magasságkülönbség a férfi javára?

Vagy csak itt is olyanok jöttek a "te se vagy tökéletes" válasszal akik maguk is szépen elhíztak lustaságból meg igénytelenségből, aztán ide jönnek kiélni az önutálatukat?


Kérdező, mi a helyzet veletek? Van változás?

2019. szept. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!