Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldogtalan vagyok egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalan vagyok egy kapcsolatban, de nem merek lepni?

Figyelt kérdés

Kerlek szepen benneteket ne iteljetek el. Elsosorban olyanok valaszaira, uzeneteire lennek kivancsi, akik voltak mar hasonlo helyzetben. Mi volt az utolso csepp a poharban es hogyan szakitottatok, illetve hogyan viseltetek a szakitast?

Elore is koszonom a valaszokat! :)



2018. szept. 17. 07:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Engem (meg) nem csaltak meg, de elegem van mar abbol, hogy ugy erzem, hogy csak en akarom ezt a kapcsolatot es ahogy a #4es valaszolo leirta "neki jo a langyos kaka". Beszeltem errol a parommal es, hogy szerintem hogyan lehetne javitani a dolgon, de nem valtoztat. En pedig azt hiszem most ertem el azt a pontot, hogy mar en se akarok valtoztatni vagy barmi energiat fektetni ebbe a kapcsolatba. Friss meg a dolog, ezert nem alltam meg ezzel a parom ele.
2018. szept. 18. 07:04
 12/12 A kérdező kommentje:
Csak kivancsi voltam, hogy aki hasonlo helyzetben volt hogyan elte meg.
2018. szept. 18. 07:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!