Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinte tökéletes párkapcsolat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte tökéletes párkapcsolat. A szexuális életünk romokban. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok belé, az intimitással nincs gond.

Minden flottul működik, kivéve a szex.

5 hónapja nem szexeltünk. Ő nem kívánja, én már teljesen kivagyok. Azt mondja, nem velem van a gond, csak egyszerűen nem kívánja a szexet.

Reggeli merevedése van.



2018. szept. 17. 08:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

17


*Úgy látom, az oldalon sokan nem voltak még szerelmesek, s nem szerették őket viszont.


Ebben tévedsz.

2018. szept. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kifejezetten 64%-osnak :-)

Nem örülök, de jó tudni, hogy nem csak én vagyok ebben a helyzetben (itt).

És tényleg úgy érzem, érdemes türelmesnek lenni. És igyekszem méginkább annak lenni.

2018. szept. 17. 16:51
 23/30 A kérdező kommentje:
Amúgy #21 hány olyan kérdés van, hogy miért nincs barátnőm/barátom, nem jön össze a társkeresés, gáz e prostihoz menni stb stb.? Nyilván egy se.
2018. szept. 17. 16:53
 24/30 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy te se akarsz lefeküdni már vele, mostantól megoldod magadnak/mással. Aludj tőle külön, ne is érj hozzá. Amit nem kaphat meg az ember, az mindig jobban kell.
2018. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Voltunk így a párommal, sokáig húzódott, lelkileg átmentem már mindenen. Aztán, amikor már egy darab szarnak éreztem magam, úgy döntöttem, befejezem. Nem érdekel mit csinál, mit nem. Elkezdtem élni az életem, más dolgokkal foglaltam le magam, néha elmentem barátnőkkel, sokat olvastam, újra mosolyogtam, nem csesztettem a szex miatt, semmi miatt.

Hatott. Alig telt el 1 hónap.

2018. szept. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
Azért a nőknek itt is mennyivel egyszerűbb. Ha egy férfi nem szexszel, az egy csettintésre megoldható. Viszont ha egy nő zárkózik el, azt már megette a fene.
2018. szept. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Miért lenne könnyebb? Hogyan is lehetne megoldani egy csettintésre??
2018. szept. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Neked nem ő hiányzik, hanem az orgazmus - ami egyébkén teljesen normális egy egészséges nőnél, sőt csak ez a normális.

És az egod se tudja megemészteni...


A fiúd szerintem mást dug már hónapok óta.

2018. szept. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
#27-es. Bevet 1-2 praktikát, vagy kiteszi a kisújját az ablakon.
2018. szept. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Szinte tökéletes párkapcsolat. A szexuális életünk romokban.

---

Ha az a "szinte" ott nem lenne...

2018. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!