Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinte tökéletes párkapcsolat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte tökéletes párkapcsolat. A szexuális életünk romokban. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok belé, az intimitással nincs gond.

Minden flottul működik, kivéve a szex.

5 hónapja nem szexeltünk. Ő nem kívánja, én már teljesen kivagyok. Azt mondja, nem velem van a gond, csak egyszerűen nem kívánja a szexet.

Reggeli merevedése van.



2018. szept. 17. 08:52
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
14%

9 Van az a férfi, aki ha idáig eljut onnan nincs vissza út. Az exem ilyen volt a feleségével, meg az utánam következővel, meg szerintem a sokadikkal is. Évek teltek el, beszeretőztek a nőcik, mert nem bírták. Van ez a férfi típus, akinek elég egyetlen egy mozzanat, és megundorodik az adott nőtől..


Hogy nálam miért nem volt ilyen? ezt a mai napig nem sikerült megfejtenem, pedig én is olyan vagyok mint bármelyik másik nő..se jobb se rosszabb.

Velem nem volt ilyen probléma.

2018. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%

Ahol nincs probléma, oda generálunk egyet, ugye?


Nem kell mindenbe belelátni a te fantáziádat. Fáradt, stresszes, kész, pont. Nem kell túlragozni a dolgot. Hagyj neki időt, légy türelmes. A hosszútávú kapcsolathoz sok türelem, megértés és empátia szükséges, de úgy érzem, hogy ezek belőled hiányoznak, mert máris a kapcsolat végét emlegeted itt, meg hogy te ki vagy már... komolyan, de egy önző egoista nőszemély vagy. Még véletlenül se az, hogy ő milyen lelkiállapotban van...ááá.. az mellékes.


Beszélgettetek őszintén erről? Szerintem nem is bízik meg benned, ezért nem is mondja el nagyon részletesen a problémáját.

2018. szept. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
12%

*és azt hiszem abban is, hogy én vagyok számára a Nő


Addig míg meg nem undorodik tőled. A beképzeltség sosem jó, mert vannak helyzetek, amikor elég egyetlen apró másnak fel sem tűnő dolog-legyen akár nő az illető vagy férfi, és azonnal megundorodik a másiktól szexuálisan.

Az jó ha magabiztos vagy, de az sosem ha önmagadtól el vagy szállva.Mert a világ legjobb női is járhatnak így, mint ahogy te.

2018. szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
92%
48%, ez a "megundorodik tőled" dolgot honnan veszed? Ezt szajkózod folyton. Mi a bánattól "undorodna meg"? Mondjuk egy normális élet során?
2018. szept. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
13%

14 * a "megundorodik tőled" dolgot honnan veszed?


A férfi mondta el nekem. Még ős régen.

2018. szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
14 Te még életedben nem undorodtál meg embertől? mert én már igen. Elég volt hozzá egy mozdulat is.
2018. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Nem emlegetem a kapcsolat végét.

Csak szeretném látni/érezni, hogy lesz ez másként is.

Én még mindig megőrülök érte. A szexuális feszkó meg igenis kikészíti az embert. Fárasztó, hogy izgalomban vagyok/jövök Tőle, de nincs beteljesülés, gyönyör. Hiányzik az érzés, hiányzik Ő. Elbizonytalanodom magamban. Biztosan jó vagyok? Én rontottam el valamit?

Beképzeltnek sem érzem magam, sőt.

Úgy látom, az oldalon sokan nem voltak még szerelmesek, s nem szerették őket viszont.


Folyton falakba ütközök, s nem tudom, vajon változni fog-e ez. Ő sem tudja, azt mondja, nem érzett még így, hogy ennyire nem akar szexelni. Sokat beszélgetünk, erről is. Azt mondja, mást sem kíván. Ölel, csókol, csak semmi szexuális jellegű nem történik köztünk.

Reméltem, valaki volt hasonló helyzetben, s talált rá megoldást. A 'mit tennétek' erre vonatkozott.

2018. szept. 17. 16:17
 18/30 A kérdező kommentje:
A feszültsége okát tudom, viszont olyan helyzetben vagyunk, hogy változtatni nem tudunk rajta. Illetve az az egész eddigi élete, munkája feladásával járna és még úgy sem biztos a siker.
2018. szept. 17. 16:19
 19/30 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanebben vagyok, csak két éve. Pont ugyanezt érzi a párom, nem akar szexelni,nem tudja mitől.
2018. szept. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
59%

Elégítsd ki magad, ez van. Mondom, légy türelmes. Ne akard magadnak bebeszélni, hogy benned van a hiba. Ő változott meg az életkörülmények miatt.

De ha szereted, akkor türelmes vagy vele.


Nálunk pont fordított a helyzet. Én kívánom alig a szexet. Anyukám tavaly februárban meghalt, és onnantól kezdve, mint akit elvágtak, teljesen megváltoztam.

A párom türelmes és soha nem hisztizik emiatt, hogy nincs szex, soha nem vágja az arcomba ezt. Igyekszem nem elhagyni magam, talpra állni, de nagyon nehéz. Párom megértő, amit nálad hiányolok, különben ez a kérdés se született volna itt meg.

Törekedjetek együtt a megoldásra.


Ebben a szituban te másodlagos szereplő vagy.

2018. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!