Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jó barátnő?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan tippeket és tanácsokat kapni legfőként férfiaktól, amikkel kicsit a párom kedvére tehetek. A szexualitással kapcsolatos tippeket hanyagolni. Egyszerű dolgokra gondolok, amikkel boldogabbá tehetem. Pl. eddig állandóan napi szinten sms-eztünk. Ezt is minimálisra csükkenteni? Kicsitt több tér? Kevesebb hiszti? Mi számít elégnek tér adásnál? Mit szabad neki és mit nem ? Értelmes válaszokat szeretnék, mert igenis fontosak ezek a dolgok szerintem.

2018. szept. 22. 14:44
1 2
 1/12 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Tudod hogy lehetnél jó barátnő? Ha nem az internet népét kérdeznéd meg arról, hogy mi kell a barátodnak.

Ő vele kell beszélgetned és együtt kell tennetek azért, hogy jó legyen a kapcsolat. Ennyi az egész.

2018. szept. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
ha a párod számára a megfelelő pár vagy, akkor semmi szükség ilyen megjátszásokra, csak magadat kell adnod
2018. szept. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre mi nem igazán tudunk válaszolni

Te ismered a barátodat, te tudod mit szeret, az alapján próbálj minél jobban a kedvére tenni, olyanokat megtenni ami neki örömet okoz :)

2018. szept. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

"Kicsit több tér? Kevesebb hiszti?"


Engem inkább akkor tenne boldoggá egy barátnő, ha szeretne velem lenni és mindennap megölelne. De apró dolgokkal is lehet örömet okozni, legalábbis nekem. Itt olyanra gondolok ami a mindennapokban előforduló kedvesség. Például valamelyik fél leszalad a boltba valaminek és vesz egy apróságot a párjának amit tudja, hogy szeret.

2018. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom mit szeret a barátom, de nem erőssége az érzelmek kimutatása, ő csak azt mondja adjak teret és ne hisztizzek mindenért. De szeretnék picit a kedvére tenni jobban, mert szeretem.
2018. szept. 22. 14:55
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Ezek szerint elmondva hogyan legyél jó barátnő... viszont úgy tűnik nekem, hogy ez neked nem elég.

32/f

2018. szept. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
Tudsz jól szopni?
2018. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Add meg neki a teret, amit akar, és keress egy olyan férfit, aki úgy szeret, ahogy vagy. Szerelmes férfi nem teret akar, hanem téged.
2018. szept. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

edz heti 3x,táplálkozz egészségesen hogy ne hízz el és tuti tested maradjon évek múlva is.

kb ennyi a titok,add vagy legalábbis törekedj arra,hogy adni tudd ugyanazt a testet,ne adj isten még jobbat mint eddig.

a többi tulajdonságod az megfelelt neki ha veled van.

2018. szept. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

"Ezt is minimálisra csükkenteni? Kicsitt több tér?" Kérte tőled? Ha nem kérte ne változtass, mert elkezd aggódni, hogy már nem fontos neked. Sok férfi szeret csicseregni a barátnőjével, nem mindegy szófukar norvég favágó.

"Kevesebb hiszti?" Igen, ezt értékelni szokták. :) Ha kérsz tőlük akkor nagyon sok mindetn megtesznek érted, ugyanis a férfiakban (ha szerelmes, normális, jól nevelt, stb. stb, lefutottuk a köröket) kódolva van az adakozás és a segítségnyújtás. Ha valamire szükséged van azt ők boldogan megadják neked, ha ezt kéred nem pedig pityergéssel zsarolod ki.

"Mi számít elégnek tér adásnál?" Ismerd meg. Erre mi mást mondhatnék? Lehet csak egy órára akar elvonulni a számítógépével aztán már megy is vissza hozzád. Neked amúgy nem kell tér? Megőrülnék, ha nem mászkálhatnék el néhány órára egyedül.


Na, miután ezt megírtam láttam, hogy írtál még. Nehéz eset vagy... Na essünk neki.

"de nem erőssége az érzelmek kimutatása," Nem szeret annyit lelkizni, mint te. Ezt valahogy meg kéne érteniük a hozzád hasonló lányoknak, hogy a fiúk azok nem kukis lányok, sosem fog veled olyan részletességgel beszélni a lelki folyamatairól, amihez te hozzá vagy szokva. Próbáld meg nem lány mércével mérni őt, ne várd el tőle, hogy úgy működjön mint te.

"ő csak azt mondja" Elmondta. Mit kell ezen még részletezni? Miért akarod ezt továbbb vesézni, majd amikor ez kudarcba fullad miért kezded el a szokásos mantrát, hogy nehezen mutatja ki az érzelmeit? Ugye tudod, hogy ez ilyen tipikus női agymenés, amin ezer éve viccelődnek a férfiak? Ugye tudod, hogy ezzel az állandó elemzéssel, boncolgatással az őrületbe lehet őket kergetni?

"adjak teret és ne hisztizzek mindenért." Na ezt innen a távolból aztán teljes képtelenség megítélni, hogy kinek van "igaza". Nem is teszek rá kísérletet. Adok inkább egy tippet: mielőtt beszélsz vele előbb gyere tisztába a saját érzéseiddel és akkor állj elé a kéréseddel, ha azt max három percben össze tudod foglalni. Tömöríts, a mondandódból mindig vagdosd le a sallangot. Próbáld ki két hétig, hogy egy kicsit tömörebben beszélsz vele, meg fogsz lepődni, hogy a kevesebb lelkizéstől igazából te is megkönnyebbülsz és amit szeretnél azt sokkal előbb megkapod.


Emlékezz: ő nem egy kukis lány, nem a legjobb barátnőd, nem az anyukád. Ne akarj vele úgy kommunikálni, ahogyan hölgy társaságban szoktál.

2018. szept. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!