Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Jogos a kiakadása?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a párom amikor adni szeretne dolgokat, azt én nem igazán szoktam elfogadni. Nem miután megvette, hanem amikor felajánlja, hogy kifizeti/megveszi én szinte kivétel nélkül visszautasítom. Most nem feltétlen kell nagy értékben gondolkodni, legyen az egy ajándék, ruha, könyv, fodrász, piercing, bérlet. Valahogy nekem nehezemre esne elfogadni bármit is, pedig egyébként nem mondanám a saját anyagi helyzetem olyan fényesnek, de inkább várok és megveszem magamnak máskor, - legyen az 1-2 hónap múlva akár - , minthogy elfogadjam, viszont ő azt mondta ez így nem fog működni, mert egy kapcsolatban ezeket el kéne fogadni stb.

Én eddig azt hittem pont az a jó, ha a lány nem fogad el igazán anyagi javakat, mert szerintem teljesen kihasználásnak tűnik, ha ezeket ő fizeti, vagy akár bármit kapok tőle.

Nektek erről mi a véleményetek?

21L



2018. szept. 29. 18:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
10 Akkor így már ahogy írod, így más elfogadható..
2018. szept. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Azt írod, hogy te is meg szoktad lepni. Akkor miért ne fogadnád el? Vagy amit te adsz, azt neki el kell fogadnia, de neked meg derogál elfogadni az ő meglepetését. Valóban, egy kapcsolatban ez így nem fog sokáig működni. Ha meg azért aggódsz, hogy emiatt terrorizálni fognak, akkor mit keresel ebben a kapcsolatban?!
2018. szept. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%
A gáz h nem merjük el fogadni már a virágot se mert rögtön az van h élösdi prostik vagyunk.. Ez emiatt alakult ki a nőkben.
2018. szept. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az van, hogy Te nem bízol a barátodban. Ő örömet akar neked szerezni, segíteni akar neked, Te pedig rögtön azt látod bele, hogy uralkodni akar rajtad. Teljesen igaza van a barátodnak, ilyen bizalmatlansággal nem működik egyetlen párkapcsolat sem.
2018. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki, hogy miert nem akarod elfogadni, es hogy hogy erzed magad.

De en se nagyon fogadnam el amugy, mert nem akarok senkinek az adosa lenni.

Tobbszor volt, hogy szakitas utan visszakert mindent, meg alsonemuket is.

2018. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Normális kapcsolatban az emberek kölcsönösen vesznek egymásnak dolgokat,szeretböl,elvárások nélkül. Olyannal nem kell együtt lenni,aki ezzel visszaél. Viszont ha ez tényleg normális keretek között,örömszerzésböl,gondoskodásból történik,akkor meg nem kell játszani a fene nagy önállósdit,mert csak szakadékot csinálsz magad és a párod közé.
2018. szept. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
*szeretetböl
2018. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem az elején ez rendben van. De hosszútávon egy kapcsolatra nézve degradáló, ha soha nem vagy hajlandó semmit fogadni, amivel a párod szeretne meglepni, kedveskedni neked.

Ez akár úgyis hathat, mintha az ölelését, vagy bármilyen egyéb formátumú szeretet nyilvánítását utasítanád vissza.


Arról nem is beszélve, hogy egy pár egy idő után egy gazdasági egységet képvisel, közös büdzsével rendelkezik. A szó szoros, vagy kevésbé szoros értelmében. Mindig fillérre pontosan ki fogjátok számolni ki mennyivel tartozik a másiknak?


Szerintem nagyon nagyon túlbonyolítod ezt, ami hosszútávon a kapcsolatotok rovására fog menni.

2018. szept. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ezek szerint tényleg nekem kéne máshogy hozzáállnom ezekhez.

Majd beszélek vele erről és akkor rendben lesz minden.

2018. szept. 30. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!