Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdt egy férfival a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdt egy férfival a párom azidő tájt, hogy randizni kezdtünk. Hiába telt el azóta fél év, nem tudom megbocsátani, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A Szerelmemmel régóta ismertük egymást. Januárban kezdtünk el randizni, úgy, hogy tudtam van egy se veled-se nélküled kapcsolata. A randikat rettentően tologatta, hol lemondta, hol előkerült. Mint utólag kiderült az első randink után lefeküdt még ezzel a sráccal. Ekkor még nem volt semmilyen testi kontaktus közöttünk. Ezt ő hónapokig tagadta, azt állítja nem akarta, hogy hatással legyen a kapcsolatunkra, mert számára nem jelentett semmit. De én nem tudom feldolgozni ezt. Tény, hogy nem csalt meg, de számomra ez olyan mintha akkor én sem jelentettem volna számára semmit. Pedig én az első randinktól nem néztem más nőre és senki más nem érdekelt rajta kívül. Nagyon szeretjük egymást, minden rendben a kapcsolatunkkal. Azóta már összeköltöztünk, boldogok vagyunk de szinte minden nap bevillan ez, hogy ő akkor még nem volt biztos bennem vagy az érzéseiben, hogy mit akar tőlem, vagy egyáltalán hogy volt képes lefeküdni mással. Mit tehetnék, hogy dolgozzam ezt fel?

2018. okt. 1. 16:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10 És a kérdező nem ostoba, hogy vele van?
2018. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
#11: de az, ahogy te is. 😂 Mindenki az.
2018. okt. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Pumukli alfahím ***** válasza:
17%
És ez a nő a párod? Az ilyenek nem bírnak egy helyben maradni.A másik férfi okosabb volt,ő legalább kirúgta.
2018. okt. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
55%

Tehat nem voltatok 1 par es o lefekudt massal.

Tudod te, hany millio ember kefel aki nem a parod ?

Nehez feldolgozni mi ?

2018. okt. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
36%
Bírom ezt a "nem jelentett Számomra semmit" c. dumát....dehogynem jelentett, különben nem a nemi szervére koncentrált volna az agya helyett.Baromira tisztességtelen dolog a kezdeti szakaszban is mással dugni.Maszturbálhatott is volna éppen, ha Ennyire viszketett neki.
2018. okt. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A te nod barmikor lefekudne a volt parjaval ha becsicsent egy kicsit.
2018. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!