Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friss szakítás után a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss szakítás után a feleségem beleszaladt egy új kapcsolatba. Mennyit kellene várnom arra, hogy szétmenjenek?

Figyelt kérdés

Nem lehet valami komoly kapcsolat, gondolom a feleség csak olyan egonövelés miatt jött össze vele a pali meg szerintem a könnyű szexért. Az én új kapcsolatom sem működik, úgyhogy szerettem volna visszamenni a feleségemhez, csak képbe jött ez a pali. Most arra várok, hogy szétmenjenek. Szerintetek meddig húzzák ki együtt?Tehetek valamit,amivel siettethetem a szakításukat?


A feleségem 40 éves, a pali meg 32.



2018. okt. 2. 12:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
36%
*ráadásul rájött
2018. okt. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
95%

Ha a feleségednek van önbecsülése (8 évvel fiatalabb férfit nem tud akármelyik nő megfogni, tehát valószínűleg van), akkor a büdös életben nem áll szóba többet veled.


Jobban járnál, ha a leépítenéd a nem működő új kapcsolatodat és egy ideig egyedül lennél. Talán rájönnél, mit rontottál el és milyen nőt keresel valójában. Így esetleg valamikor majd lesz egy épkézláb kapcsolatod.


Más megoldás nincs. Ne érvelj, ne racionalizálj. Ennek a házasságnak vége és minél előbb látod be, annál korábban tudsz elkezdeni regenerálódni és majd egyszer boldog kapcsolatban élni.

2018. okt. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
98%
Kezdem azt hinni,hogy ez egy oltári nagy kamu...
2018. okt. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
94%
Biztos, h nem kamu. Egyes férfiak egoja az egekben. Jelen példánk a bizonyíték rá. És, soha a büdös életben nem fog az agyához kapni, az ilyen nem változik.
2018. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
95%
Ja, tehát, ha ló nincs, akkor jó a szamár is elvet követed.Gratulálok kérdező.Remélem a feleségednek lesz annyi esze, hogy tesz rád nagyívben akkor is, ha nem jön össze neki tartósabban ez a kapcsolata.
2018. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
69%
A remény hal meg utoljára...
2018. okt. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne avatkozz bele, azt most még nem lehet tudni, hogy tartós lesz-e vagy sem. Ha újra akarod kezdeni, csak magadnak ártasz azzal, ha bekavarsz most ebbe. Ülj a fenekeden, nyugton, és játssz kivárásra. Ha nem lesz tartós, nélküled is szétmennek, ha tartós lesz, akkor meg tovább kell lépned. Addig meg gondold végig a házasságotokat, mi vezetett idáig, mit lehetne változtatni, tanulj az esetből.
2018. okt. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nem volt jó a házasságod, kimenekültél belőle. Most már az új kapcsolat sem jó, abból is tűnnél...vissza a nemműködő régibe.

A feleséged elvolt veled, neked nem volt jó. Az új nő is elvan veled, neked megint nem jó.


Nem kéne elgondolkodni?

2018. okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk közel 22 éve várja ezt a férjem volt nője. Ha van időd, akkor hajrá.
2018. okt. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
88%
19 Az én exem is várta ezt pár évig.
2018. okt. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!