Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friss szakítás után a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss szakítás után a feleségem beleszaladt egy új kapcsolatba. Mennyit kellene várnom arra, hogy szétmenjenek?

Figyelt kérdés

Nem lehet valami komoly kapcsolat, gondolom a feleség csak olyan egonövelés miatt jött össze vele a pali meg szerintem a könnyű szexért. Az én új kapcsolatom sem működik, úgyhogy szerettem volna visszamenni a feleségemhez, csak képbe jött ez a pali. Most arra várok, hogy szétmenjenek. Szerintetek meddig húzzák ki együtt?Tehetek valamit,amivel siettethetem a szakításukat?


A feleségem 40 éves, a pali meg 32.



2018. okt. 2. 12:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként 1-2 év várakozás még belefér, mert tényleg bármi történhet, azért nagyon sokat ne várj, és főleg ne malmozva, változtass, legyél jobb önmagad, az is lehet, hogy közben rájössz, hogy egyik nővel sem passzoltatok egymáshoz, és találsz valakit, akivel boldog leszel, és az is lehet, hogy újra egymásra találtok az exnejeddel, és új, jobb szintre tudjátok emelni a kapcsolatotokat. De bármi is lesz, csak változtatással lesz lehetséges. Ha csak malmozol és nem csinálsz semmit, sose lépsz ki az ördögi körből, és megkeseredett vénember leszel, az meg nem túl jó kilátás.
2018. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
90%

Könnyen lehet, hogy nem akar visszamenni hozzád, a nők egy jelentős, talán nagyobb részénél megszakad a bizalom, és mégha akarja sem tudja visszaállítani.


Ha akarsz várni, akkor 3 hónapot érdemes, ha nem jönnek ki akkor 2 hónap alatt az kiderül. Több hasonló korú ismerős nőnek a két hónap az egy tipikus időtartama a hamvába hullott kapcsolatoknak.

2018. okt. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
90%

az exem is evekig remenykedett, amikor meg egy nala is fiatalabb pasival jottem ossze.


azota mar osszehazasodtunk, a gyerekunk is szalad mar, de az ex meg mindig bizik benne, hogy megvilagosodom:D

2018. okt. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
88%
2-3 hónap még bőven a rózsaszín köd, én 1-2 évet mondok, ami még belefér a kezdeti lángolásba.
2018. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
92%

30 voltam, az exem 36, és összejöttem egy 25 évessel.

Ennek már 3 éve. Azóta összeházasodtunk, uton a baba.

A férjem egy évig csalt a kolleganőjével,lebuktak, kidobtam.Majd jött ez a fantasztikus fiatal férfi és végre igazán boldog vagyok.Az exem azóta is arra vár hogy majd visszamegyek hozzá...egy idióta. :D

2018. okt. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Tinikorban kellett volna megtanulni, hogy mennyivel könnyebb megszerezni valakit, mint megtartani. Most már eben guba. Ha a feleséged melletted nem tudta magát nőnek érezni, a büdös életben nem fog hozzád visszamenni, ha fejre állsz, akkor se.
2018. okt. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
21%

kár volt kiírni az egészet

20 30 éves idióták nagyokosnak képzelik magukat

a nagy semmire.dobálóznak az üres mondatokkal.

1 dologban igazuk van ahogy róluk rólad sem tudni semmit.

miben egyeztetek és miért szakítottatok.

2018. nov. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
1het és egy élet közt...Tőled elvált szóval lesz 3. 4. Pasi
2018. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!