Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekes szerintetek is vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes szerintetek is vagy én is hibás lennék? Vagy rosszul látom?

Figyelt kérdés
Gyerekes szerintetek is vagy én is hibás lennék? Ma 2,5 órát töltöttem el úgy a kislányommal vásárlással, hogy ezt a páromnak nem “jelentettem” be ezért most szerintem leckéztet és délután 3 óra óta nem keres. Úgy gondolom hogy mert vásároltam és erről nem szóltam de miután végeztem egyből hívtam ez csak nem ekkora probléma?! 2,5 ora könyörgöm! Vagy rosszul látom?
2018. okt. 3. 19:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

De még ha csak barátokról is van szó, én nem lennék együtt olyannal, akinek be kéne számolnom, hogy most épp melyik barátnőmmel mikor futok össze.

Mégis mit kéne erről szólnia a kérdezőnek?

"Elmegyünk a kislányommal 2 és fél órára fagyizni jó?" Ki ő hogy be kell neki ezt jelenteni?

2018. okt. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük hogy hívom majd! Csak közben beugrottunk boltba előtte! Ezt nem mondtam el neki és csak ezután hívtam!
2018. okt. 3. 20:53
 23/32 anonim ***** válasza:

2.5 órára ugrottál be a boltba?

Na jó ha viszont megbeszéltétek, hogy pl 4 fele hívod, de mivel ti beugrottatok a boltba és ezért 4 helyett fél 7 fele hívtad, megértem, hogy kiakadt

2018. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Semmi nem volt megbeszélve!

Arról volt szó h majd hívom!

2018. okt. 3. 22:21
 25/32 anonim ***** válasza:
Ha én tudom,hogy a párom meddig dolgozik és mondjuk nem hív vagy nem jelentkezik akkor én is mérges vagyok. Bármi történhet,én aggódom nyilván nem kell részletes beszámolót adnia de annyit írjon már,hogy boltba megyek kések vagy stb...
2018. okt. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, szerintem teljesen mindegy, hogy ven gyereke vagy nincs, meg az is, hogy te a kislányoddal vásároltál. Nem ezen van a hangsúly. Hanem azon, hogy egyáltalán nem normális emiatt üvöltözni, egy vásárlást is be kellene jelenteni, minden percről elszámolni. B@sszus nem egy napra tűntél el...2.5 óra miatt cirkuszol? Szerintem eszedbe ne jusson összeköltözni vele. Gondolj arra, hogy a nyugalmad, a nyugalmatok a kislányoddal sokkal többet ér. Én még a folytatást is átgondolnám. Van még pasi a földön.
2018. okt. 4. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. okt. 4. 08:22
 28/32 anonim ***** válasza:

valamennyire a 26-osnak igaza van. Bizonyos szinten ez minden kapcsolatra igaz , hogy ne akarjanak már állandóan ellenőrizgetni....


De azért nyilván más eset a tiéd, 7 évvel fiatalabb is, gyermeked is van, és talán nem is ez a fő probléma amit ő tesz , illetve ami neki csípi a csőrét.

Ez csak egy kis plusz.


Neki azt kell megértenie, hogy te nem tudsz bármikor ugrálni, nem érsz rá úgy mint akinek nincs gyermeke, más az időbeosztásod vannak kötelezettségeid, én úgy gondolom, hogy ezt az egész kapcsolatot, és a te életedet nem érti meg teljesen, nem tud azonosulni vele, inkább ezt mondanám.


Ezt meg kell beszélnetek, nem csak ezt a hívogatásokat , hogy ki miért merre miért nem.....

Szükség lenne egy hosszas nyugodt beszélgetésre ahol mindent töviről hegyire átbeszéltek, igen biztos már az elején is megbeszéltétek, de úgy tűnik nem ártana még 1x.....

2018. okt. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is!
2018. okt. 4. 10:43
 30/32 A kérdező kommentje:

Az lett ennek a vége, hogy megkeckéztetett... aznap 3tól este fél 8 ig nem keresett, nem írt vissza, majd miután ezt szóvá tettem azt mondta dolga volt... mondom oké csak az a durva hogy ő ezt direkt csinálta.

Direkt nem olvasta el az üzenetenet pedig láttam h belépett párszor az alkalmazásba...

És a direkten van a hangsúly. Én már kinőttem a játszmákból, bennem nincs meg ez a már csak azért is dolog. Gyerekesnek tartom vagyis ez inkább rossz tulajdonság.

Én nem direkt nem kerestem!

2018. okt. 5. 05:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!