Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha zavar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Derpette kérdése:

Mit csináljak, ha zavar a volt barátnője? Szerintetek milyen esetekben gondolhatom azt, hogy nem én vagyok megzakkanva, hanem tényleg pofátlanság, amit művel (nek)?

Figyelt kérdés

30 körüliek vagyunk, 1,5 éve vagyunk együtt.

Ők egyetemista korunkban éltek együtt, azóta is tartják a kapcsolatot.

Egymás párjait nem igazán ismerik, a barátom párszor találkozott a csaj most már férjével, én még egyszer sem a csajjal.

Nem számít, hogy hétvége van vagy reggel vagy este, folyton jönnek az üzenetek, fotók. Igaz, ritkultak már, barátom azt mondta, hogy már nem keresi, csak válaszol, ha ráír.

Régebben voltak késő esti kutyasétáltatások is, most ami kiverte nálam a biztosítékot az a szülinapi ebéd. Tavaly sütizni vitte, mert "megígérte" neki, múlt héten meg ebédelni.

Annyira zavar, hogy van egy olyan nő az életében, akihez régen köze volt, és én nem ismerek, de a mai napig ennyire az élet(ünk)e része :(

Simán csak HP lennék?

Szerintetek?



2018. okt. 9. 14:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem jobb lenne, ha találkoznál ezzel a nővel.
2018. okt. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy már annyi bánatot és dühöt fojtottam el ezzel a nővel kapcsolatban, hogy nem megismerni akarom, hanem kitörölni az életemből :(
2018. okt. 9. 15:17
 13/22 anonim ***** válasza:
81%
1.5év alatt nem volt ideje bemutatni?? Ergo semmi közöd hozzá hogy ők ketten mit csinálnak. Jó én elhiszem hogy fent maradhat a barátság, meg fontosak egymásnak hisz valaha egy pár voltak de akkor nem kummantani kellene a palidnak.
2018. okt. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

édesanya, nem megismerni kell a nőt, hanem a pasid reakcióját lesni, amikor ultimátumot adsz: vagy megismered, vagy vége.


ha ismered a többi barátját, ezt a csajt is lehet, nem?

2018. okt. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%

Jól látod a helyzetet. Az exnek semmikor, semmilyen formában nem kell jelen lennie az emberek párkapcsolataiban, kivéve pár esetet, például az exel közös gyerek. Ha mégis jelen van, akkor nem ex. Ez a férfi nem szeret téged és nem is valami érett, férfi lnek semmiképp nem nevezném. Tiplizz, mert te csak egy luk vagy neki, az exel meg tuti nem csak "sütiznek" Ha csak barát lenne, már bemutatott volna neki.

Remélem hallgatni fogsz a többiekre is és rám is, mert saját tapasztalatból beszélek, tanulj belőle, ne majd a saját hibádból. Az exemnek volt egy állítólagos legjobb barátnője, sosem láttam, sosem mutatott be neki, állítólag csak barátok voltak már tíz éve. Aha. Meg titokban kettyintettek előttem is, meg mellettem is. Mondtam neki, hogy akkor heló.

24N

2018. okt. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

azért arra kíváncsi lennék, mit szólna a pasid, ha szakítanál vele.


erős a gyanúm, hogy nem rázná meg különösebben. biztosan kicsit könyörögne a látszat kedvéért, de nem túl sokat, nehogy mellette maradj.

2018. okt. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez számit neked, én ezt nem tudnám elviselni! És ha az én kérésemre sem változtatna ezen, hanem fontosabb lenne a másik nő, akkor lépnék. Nem lennék második, pláne nem a párom életében.

Nálam annyiban volt hasonló a helyzet, hogy nagyon jó barátságban volt egy lánnyal a párom, még előttem is.

De mikor már én is a képben voltam akkor is olyan üzik mentek, hogy 'várom már, hogy hazautazz, találkozzunk, puszillak, de jó volt itt/meg ott mikor voltunk' csomó puszis smiley. Számon kértem ezt a stilust a páromon és nyugtatgatott, hogy azért van igy, mert a lánynak ilyen a stilusa, ezért ő is igy ir. Ő szinte követelte, hogy menjek egy találkára velük, lássam a lányt és nyugodjak meg, hogy nem ribibi...Mondanom sem kell nem szivesen akartam találkozni, teljes testem lelkem utálta már. De elmentem végül, és a párom, mikor látta, hogy rosszul esik ez nekem, rögtön visszavett a nyáladzásból és már nincs ez a probléma. Csak szépen elmondtam a rossz érzéseim és ő változtatott a dolgokon. Mára, ha hazautazik a lány, beülünk négyesben valahova és ennyi.

A túlzásnál is több, hogy kettesben elmennek ide-oda és a folytonos irogatás, pláne, hogy a párod nem is avatna ezekbe bele.

Én tuti választás elé állitanám, mert ez már nem a 'csak jó barátom' kategória, kezdjük ott, hogy a jó barátok nem voltak élettársak valamikor.

2018. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
76%
Ez a te hibád, mert másfél éve csak nyelsz meg tűrsz. Sokkal de sokkal előbb rá kellett volna kérdezned, hogy miért ennyire tabu a csajszi, hogy nincs neked bemutatva, meg miért kell ennyire ragadniuk egymásra? Ne haragudj, de én is azt látom, hogy te vagy az örök pótlék. Ha a nőci meg a férje elválnának, és újra akarná kezdeni a pároddal, szerintem gondolkodás nélkül rohanna hozzá. De ne legyen igazam...
2018. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
62%
Hogy lenne már a Kérdező hibája?
2018. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a véleményét.

Kellett ez a megerősítés, hogy változtatni tudjak.

Éjszaka rendbe tettem magamban a dolgokat, ma este a barátommal is megpróbálom megbeszélni.

Elmondom neki, hogy úgy érzem én vagyok a harmadik az ő kapcsolatukban.

Ahelyett, hogy ők alkalmazkodnának hozzám (hogy én ne gondoljak rosszat kettejükről, nekem ne essen rosszul), én alkalmazkodom hozzájuk (nézem el, amit művelnek).

Vagy én vagy ő...

Ha én, akkor vele nem találkozhat kettesben és ritkítani kell az üzeneteket is.

Ha ő, akkor csomagolok és elköltözöm...


Még egyszer köszönöm nektek!

2018. okt. 10. 07:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!