Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, hogy ez nekem rosszul esik?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük, hogy elmegyünk Wellnesezni majd decemberben 3 napra. Először azt mondta nem engedi, hogy fizessem a részem. Szerintem ez így nem lett volna fair. Van félretett pénzem pont annyi, így a részem nyilván kifizetném, amibe ő is belement. Nem rég kiderült lemondta a szállást és egy másik drágábbat keresett. Meglepiből!!! Mondta a különbözetet majd ő állja. Múltkor szóba került és mondta az x összeget különbözettel, hogy fizethetem. Nem baj csak ez elég gáz, hogy meglepiből befizet drágábba utána meg leteszi elém a számlát. Utána meg szólt, hogy a 3 napra minimum egy 20ast hozzak költeni. Nem nem várom el, hogy ő fizessen. De! Rosszul esik ez nagyon. Nincs pénzem, tanulok. Ő könnyen van, mert jó állása van.
2018. okt. 10. 20:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Mindezt úgy, hogy 1 évben min 200 nap nálunk van, és még sose kértünk semmit, nem tettük le elé a számlát.
2018. okt. 10. 20:23
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez gáz. Mondd meg neki, hogy nem ebben egyeztetek meg.
2018. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a férfit ejtsd. Ha jót akarsz magadnak.
2018. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Komolytalan, és kicsinyes. Igazából ha tényleg ennyit van nálatok, szerintem már az is elég fillérb.szó dolog, hogy az olcsóbbnak a felét kifizetteti. Miért ne vihetné el a párját "csak úgy"? Főleg ha normálisan keres....Ha gyereketek lesz akkor is elkéri majd a nyaralás árának felét ha te éppen gyesen leszel? Nevetséges
2018. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális. En sem hívok el egy hajléktalant egy 5 csillagos étterembe majd mondom hogy fizesse ki. (Mondjuk ez nagyon sarkos hasonlat de értitek mire gondolok)
2018. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Részedről semmi hiszti nem volt? "sz*r az a szállás tök lepukkant" vagy ilyesmi? Ha ez így van ahogy leírtad akkor persze, gáz. De ha úgy csúsztatod a sztorit, hogy neked kedvezzen akkor nem biztos. Csak azért kérdezem, mert általános emberi tulajdonság, hogy olyan részleteket kihagyunk ami nem a mi malmunkra hajtja a vizet.
2018. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem tetszett az előző szállás. Nagyon vártam, hogy végre ennyire futja.

Együtt kerestük, együtt mondtuk,hogy ez igen jó lesz még akkor is ha csak 3 csillagos. Nem kezdtem el hisztizni, ez így történt ahogy leírtam. Nem tudok erre mit írni, aki elhiszi elhiszi aki nem nem.

2018. okt. 10. 21:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Oké :) Ha így történt akkor nyilván gáz. Én ha ilyet tennék akkor tartanám magam ahhoz, hogy én fizetem a különbözetet, mivel magánakció volt nem közös döntés.
2018. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kakiràgó. Nem mert alapból nem fizeti az egèszet egyedül. Hanem ha hozzàvesszük a mellèkinfokat (te tanulsz, ő fèlig nâlatok èl, ő akarta a dràgàbb szâllàst stb) Nekem kedvem sem lenne menni, meg vele maradni sem. Nem a wellness hanem a tahó stilusa miatt.
2018. okt. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És ezt utána elmondtad neki? Lehet, hogy csak nem veszi észre magát, vagy rosszul kommunikált, vagy az is lehet, hogy szimplán tapló, mi nem ismerjük a szándékait. Viszont ha hosszú távú kapcsolatot szeretnél, akkor kell tudni beszélni a pénzügyekről és az érzéseidről is, érett felnőtt módjára. Szerintem ülj le vele és beszéljétek át, értesd meg vele, hogy te egy szűkebb büdzséből gazdálkodsz, nem engedheted meg magadnak ezt, és legközelebb inkább másképp járjon el.
2018. okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!