Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarja megkérni a kezem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarja megkérni a kezem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden tökéletes volt. 4 éve vagyunk együtt, viszont nem akarja megkérni a kezem. Nem erőltetem a dolgot, nem ezen múllik, viszon az ok amit feltételezek az már jobban aggaszt. Én vagyok neki az első. Én szeretem nagyon és én is látom rajta, hogy nagyon szeret. Azt nyilatkozta pár napja, hogy majd talán később. Ez minimum még szerintem 5 év. Én pedig nem fogok egy olyan férfihoz hozzámenni akinek 9 évébe tellik, hogy eldöntse, hogy akar e vagy sem. Most még fiatalabbnak számítok, de 5 év múlva már nagyon nem. Közös otthonra sem tellik. Én nem tudom mi lesz így.
2018. okt. 10. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Gondolom a huszas éveitek elején vagytok. Jól teszi, hogy nem vesz el ennyi idősen.
2018. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%

Ennyi idősen rabszolgatartási szerződésbe belemenni.

Hülye lennék!

2018. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Igazából össze vissza beszélsz, magad mellett és magad ellen.


Ha mindent el akarsz rontani akkor hajrá!

2018. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Múlik, telik. Egy l-lel, tudod? 😂

A türelem jegygyűrűt terem(het).

2018. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Miért, ha összeházasodtok, az már garancia bármire is?

Manapság annyi válás van.

Sztem 5 év után már mindketten tudjátok, hogy egymással akarjátok leélni az életeteket v nem.

Lehet h csak azért nem akar esküvőt, mert van esze, és nem akar 2 milliót kidobni az asztalon, h a hülye rokonokat megzabáltassa meg összehányják magukat, ti meg mindenféle röhejes dologgal égessétek magatokat.

2018. okt. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Csak használ, de valójában nem akar téged, de egyedül sem akar maradni, és még nem találta meg azt a nőt, aki neki kell. De nem te leszel az aki mellett meg fog öregedni.
2018. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

Mi 20 éve megvagyunk boldogan a papir nélkül ez a kell a papir pénz kidobos lakodalom a bizonytalan nők mániája,, annak árát el lehet utazni beforgatni stb,ez meg h ezen kell erőszakoskodni h attol lesz jobb h fehér ruha képmutatás,mikor már ugyis minden poz megvolt nálam elég hánytatós.. Ha meg nincs pénz közös otthonra nem kell hitelre hacacárés esküvő mutogatni kifelé,meg maradjatok a gyerekszobátokban otthon,amugy talán dolgozni kéne nem arra várni h a másik majd ad kastélyt alátok..

64F

2018. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy neki az első.De nem az utolsó.
2018. okt. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Az lesz, hogy nem a baromsâggal foglalkozol, ès jobb lesz. Van akinek nem fontos a hâzassàg. Ő ilyen, te nem. Ha akarsz tőle valamit ezt fogadd el ès mindketten, TE is azzal foglalkozz, hogy teljen közös otthonra. Mert amìg nem telik addig az eljegyzès is csak "felnőttesdi jàtszàsa" semmi màs. Otthonra nem telik, de esküvőre telne? Nagy baj van a fejben ha a fontossàgi sorrendben az esküvö a fontosabb. Mire akarsz esküdni? Arra hogy majd anyósnàl, anyukàdnàl laktok, mint a gyerkekek, de jajj az esküvö megvolt? Nincs baj, ha fiatal pàr szülönèl lakik, gyüjt közös otthonra, megveszi, majd öaszehàzasodik. De, hogy nulla közös perspektiva, de jajj az esküvő a legfontosabb, hàt èn ezt sosem fogom tudni megèrteni.
2018. okt. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt mondta valaki, hogy amíg nincs papír, addig jól működnek a dolgok, házasság után, minden tönkremegy, mert az emberek ki akarják sajátítani a másikat. Azt mondod, hogy most jó, akkor ne tedd tönkre egy papírral.
2018. okt. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!