Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítseg! Hol rontottam el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítseg! Hol rontottam el? Randiztam 1 eve egy ferfival aki hazas de mar tizen eve romlott volt a parkapcsolatuk szinte testverkent eltek. A ferfi par honap utan otthagyta a feleseget (nincs gyerek nem is akart) Osszekoltoztunk

Figyelt kérdés
Na marmost mikor randiztunk teljesen mashogy viselkedett mint most sokkal jobban tudodd orulni nekem aranyosabb volt, elozekenyebb, torodobb. A szex is sokkal szenvedelyesebb volt. Mostmar befarsult hiaba probalok a kedvebe jarni hogy sutok neki, odabujok, kezdemenyezek, meglepem, ugyanugy befarsult valaszok. Szerintetek hol rontottam el? Tobbszor probaltam vele beszelni. De semmi valtozas.

2018. okt. 14. 10:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
"ő nézett ki magának, mert lépni akart" Ha egy "normális" ffi. lépni akar, akkor intelligensen, korrektül teszi azt. Ha egy gyáva, sunyi, jellemtelen lép, akkor úgy teszi, hogy átugrik egy másik kapcsolatba, azt gondolva, hogy a nő személye más, így hát minden fa@a lesz,és hátradőlve, ahogy előzőleg is tette. És most jön az ahol Ti vagytok, új kapcsolat, elvileg minden ok,csak semelyikőtök nem érzi jól magát...
2018. okt. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"a látatlan nagy arcommal" úgy látjuk,

XD XD XD

khm... hogy cumi van. A "férjnek" van egy jelleme, egy életkezelési stílusa, ami 10 év legelésre vezetett.

Neki ez jó, ez kényelmes. Most 2 lehetőséged van:

1. Idomulsz és 10 évig húzod amíg el nem hagy.

2. Vagy piszkálod tovább amíg el nem hagy.


Bármennyire is profánul fejeztem ki magam, de igaz: ha jól csavarod a csípőd, a szűk punciddal, akkor lehozza neked a csilagokat...

Ha szerelmes is beléd tied az egész tejútrendszer!

Láthatólag ő a kényelmet választotta, az igényeid helyett. Ezt azért mondom, mert mi a "láthatatlan nagy arcommal" már voltunk olyan helyzetbe, mint te. Nem voltunk elég jók a szexben, így a végén le lettünk cserélve egy másik cunira.


Ha nem tudod motíválni, magadhoz kötni akkor fenti kettő opció!

Jó szenvedést! XD

2018. okt. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!