Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarom eltartani a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom eltartani a barátnőmet. Csak a szakítás lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt én 28, ő 23. Már a párkapcsolatunk elején hangoztatta hogy majd ő “beköltözik” hozzám, meg én vegyek neki ezt-azt. Normál anyagi helyzetben éltek a családjával, de én mindig is azt vettem rajta észre hogy a szülei főleg az apja arra nevelte, hogy neki elég csak szépnek lennie, az élet nehéz részét majd a férfi megoldja. Hát persze. Én tehetős vagyok, jó pozícióban.

amikor pl. elmentünk valahova mindig én fizettem, sok mindent vettem neki. (volt hogy hatjegyű értékben is), de neki soha semmi nem volt elég, mindenre húzta a száját sértődősködött, a legtöbb dologra még annyit sem tudott mondani hogy köszönöm. Soha fel sem merült az hogy legalább jelképesen vesz nekem valamit vagy meglep valamivel, nem, neki csak annyi a dolga hogy szép legyen..

Fél éve hozzám költözött, természetesen fel sem merült az hogy bármibe is beszáll. Meg sem akartam kérdezni mert úgy is tudtam hogy akkor jönne a hisztéria meg hogy én vagyok a bunkó. Hát nem, szerintem nem én vagyok a bunkó!

És úgy érzem nem is szeret. Én szerettem őt, a viselkedése miatt kiábrándultam belőle.

Szerintetek? Mit lehet tenni?



2018. okt. 14. 16:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
8%

"Te sem szereted őt, csak bárkit magad mellett akartál tudni, hogy ne legyél egyedül."


Üdv a gyakorin, kedves kérdező! Itt csak kétféle véleményt hallhatsz, ami voltaképp egy:

- ha a férfi az ingyenélő egy kapcsolatban, akkor az a férfi hibája

- ha a nő az ingyenélő egy kapcsolatban, akkor... nos, az is a férfi hibája, mert miért nem hagyja ott? Biztos csak az ingyen punci kell neki, pfejj, szégyellje magát az ilyen férfi!

2018. okt. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha sose szóltál, akkor hiheti azt, hogy ez így jó neked. Alapvetően a felezés híve vagyok én is, és én magamtól is felhoznám. De ha re nem hozod fel, akkor ő miért változtasson rajta? Lehet, hogy tényleg azt hiszi, hogy minden rendben van.
2018. okt. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom, nálam koszt kvártély lenne ha lenne szex. Kapna egy autót, bankkártyát. Dolgoznia sem kellene sosem. Viszont a te életednek magad vagy az ura, ha te úgy gondolod, akkor dobd ki.
2018. okt. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

ma 16:52

hát jó szánalmas vagy:D nekem ennél sokkal több kell egy nőben.

2018. okt. 14. 16:53
 15/21 anonim ***** válasza:
90%

Igazából TE cseszted el, hogy nem közölted vele már az ELEJÉN, hogy egy párkapcsolat nem abból áll, hogy ő csak szép és mindent megkap, hanem a kölcsönösségről szól, stb.

A beköltözésnél IS már eleve meg kellett volna beszélned vele az egészet, és nem utólag pampogni, hogy neked ez így nem felel meg. Igazából az is lehet, hogy ő fog szakítani veled, megjegyzem jogosan, mert ha tudta volna, hogy a költözéssel ő x összeget a nyakába vesz, lehet, hogy alapból nem is költözik hozzád. Azért teljesen más eltartani a gyerekem úgy, hogy itthon lakik velem, mint hogy egy külön háztartásra utaljak neki x összeget minden hónapban - lehet, hogy a szülei ezt nem fogják finanszírozni. Azt nem mondtad, hogy tanul vagy dolgozik, de attól még ugyanúgy fennáll az a helyzet, hogy ha tanul és a szülők tartják el, akkor nem biztos hogy állják a szechet, ha pedig dolgozik, akkor nem biztos, hogy ő akar fizetni a fizetéséből úgy, hogy eddig otthon nem kellett, csak elköltötte/félretette magának.


(Mielőtt letámadna bárki, én egyedül élek, magamat tartom el, tehát nem értek egyet a csaj felfogásával, miszerint a Kérdező nyakára telepszik és jajj őt eltartják, de objektíven nézve a Kérdezőnek már eleve tisztáznia kellett volna a dolgokat a leányzóval, és nem utólag reklamálni, hogy ez így nem jó és tegyél már le x Ft-ot havonta.)

2018. okt. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
8%
Kérdező! Nem gondolom h szánalmas vagyok, inkább már nem hiszek a mesékben. Megvan a teljesen berendezett életem, szerinted elhiszem egy nőnek azt, hogy a két szép szememért és a kis lelkecskémért lenne velem? Egyébként diplomás ember vagyok, széles látókörrel. Nem vagyok egy unalmas lókupec. Viszont a nőkben már nem hiszek, ezért egyszerűsítek a dolgokon.
2018. okt. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
54%

Aha, szóval nincsenek anyagias, parazita nők! Ma ez már a harmadik ilyen kérdés. Ilyenkor a párkapcsolati trollok mind mélyen lapítanak...


Nem kérdés, hogy mi a teendő: kidobod és közlöd vele, hogy szívja másnak a vérét.

2018. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
12%
Sztem intézd úgy, h magától hadjon ott. És ha ő ilyen veled szemben, akkor kezeld is úgy, amilyen. Kapja azt, amit az ilyenek érdemelnek. Őket hívják kitartottaknak, akiket a pénzesebb faszik szana szét aláznak szex közbeb, cserébe megkap a csaj mindent, aztán amikor megunják a csajt, akkor kuka, és jön helyette másik, akit lehet alázni. Tedd te is ezt.. hátha magától lepattan.
2018. okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
92%
Ez így nem kapcsolat! Nagyon egyoldalu!Egyértelmű mit kell tenned!
2018. okt. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki. (Amúgy téged is minősít, ha eddig ez neked jó volt így.)
2018. okt. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!