Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okkal vesztem össze a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okkal vesztem össze a barátommal? A kukacát meg a gilisztáját belerakta a hűtőbe!

Figyelt kérdés

Sziasztok, megfogalmazom röviden a kérdést és érthetően.

A vita tárgya abból lett nálunk mivel a párom tegnap este készülődött horgászni, és ő úgy gondolta hogy azokat a kukac meg giliszta valamiket bele rakja a hűtőbe estére (persze dobozban) mert hogy az úgy jó. Meg kérdeztem mért oda rakta erre flegmán válaszolt miért hova rakjam? Szórjam bele az ágyadba? Nos én erre felkaptam a vizet gondolva, hogy annak nem ott van a helye fogtam és kivágtam a teraszon dobozostól. Erre nagyon meg haragudott rám és reggel szó nélkül se puszi se pacsi nélkül kirohant horgászni mintha más dolga nem lenne, és figyelembe se vett. Igazam volt? Szerintem azt pld lehetett vonla a teraszra is kirakni estére. Nincs gyerekünk, de akkor is szerintem nem hűtőbe való dolog...



2018. okt. 14. 18:18
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Egyébként 23/l
2018. okt. 14. 18:19
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Igazad volt, én be se engednék vinni kukacokat a lakásba. Mi van ha csak egy is kimászik vagy a doboz faláról bekerül? Nagyon undorító lenne. Tudni kellett volna a barátodnak, hogy nem rakunk férgeket az ételekkel teli hűtőbe, és bunkó volt tőle a beborítom az ágyadba hozzászólás. De te is túlreagáltad a dolgot, nem kellett volna kidobni, csak kirakni a kukacokat. Egyébként dobás közben nem pattant le a doboz teteje, nem ömlöttek ki a férgek?
2018. okt. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Őszintén nem is néztem, kinyitottam résnyire a teraszt és kihajítottam, most hogy belegondolok, remélem nem landolt senkinek sem a nyakába :/
2018. okt. 14. 18:30
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Szegény párod, eldobtad a csaliját, gondolom csontik voltak, semmi gond nem lett volna, ha benn marad a hűtőben, ha jól zárható dobozban van, nem másznak ki. Most mehetsz venni neki másikat! Lehet indulni!
2018. okt. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg csontik voltak. Azokat tényleg a hűtőben szokták tartani.
2018. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Lezárt dobozból nem tudnak kimászni. Semmi baja nem lett volna semminek a hűtőben, ha otthagyod.
2018. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem értessz a horgász dolgokhoz mit hogy kell hova tenni stb akkor ne oszd a parancsot hogy mit hogy és hova tegyen csak mert neked nem tetszik. Nem a semmiért rakta oda. Semmi baja nem lett volna semminek.
2018. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
:)Aranyosak lehettek (ti 2en). :) Szerintem fölöslegesen kaptad fel a vizet. :) Beszéljétek meg, bocsássatok meg egymásnak, ez nem egy olyan dolog , ami miatt véget kéne vetni egy kapcsolatnak; vagy megszűntetni a békét köztetek.:)
2018. okt. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok különpsebben a horgászatban, de úgy rémlik azokat a kukacokat muszáj hűtőben tartani.
2018. okt. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Én is kivágtam volna a hűtőmből a gusztustalan férgeket.
2018. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!