Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okkal vesztem össze a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okkal vesztem össze a barátommal? A kukacát meg a gilisztáját belerakta a hűtőbe!

Figyelt kérdés

Sziasztok, megfogalmazom röviden a kérdést és érthetően.

A vita tárgya abból lett nálunk mivel a párom tegnap este készülődött horgászni, és ő úgy gondolta hogy azokat a kukac meg giliszta valamiket bele rakja a hűtőbe estére (persze dobozban) mert hogy az úgy jó. Meg kérdeztem mért oda rakta erre flegmán válaszolt miért hova rakjam? Szórjam bele az ágyadba? Nos én erre felkaptam a vizet gondolva, hogy annak nem ott van a helye fogtam és kivágtam a teraszon dobozostól. Erre nagyon meg haragudott rám és reggel szó nélkül se puszi se pacsi nélkül kirohant horgászni mintha más dolga nem lenne, és figyelembe se vett. Igazam volt? Szerintem azt pld lehetett vonla a teraszra is kirakni estére. Nincs gyerekünk, de akkor is szerintem nem hűtőbe való dolog...



2018. okt. 14. 18:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha figyelnél néha a párodra, akkor észrevehetnéd, hogy ez a hobbija. A férjem is jár horgászni, és biza a csontikat berakja a hűtő ajtajába. Vannak gyerekeink, mégsem parázok ilyen semmiségen. Tiszták, nem földből kitúrt giliszták, lezárt dobozban, még egy zacsiba is berakja. Ott kell őket tárolni.
2018. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten hibásak vagytok.
2018. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ti tulajdonképpen minek vagytok együtt? Gőzöd sincs a barátod hobbijáról, ő nem hajlandó elmagyarázni neked dolgokat. Képtelenek vagytok tisztességesen kommunikálni, és a tisztelet leghalványabb szikrája sincs meg köztetek. Miért érdekes, hogy kinek van igaza? Elárulom: abszolút nincs jelentősége. Hiába írjuk azt, hogy Neked van igazad, semmivel sem vagy vele előrébb. Max.sértődötten vársz, hogy bocsánatot kérjen. Neki meg azt fogják mondani a haverok, hogy neki van igaza. Ő is sértődötten várja, hogy kiengeszteld. Kinek jó ez?
2018. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
78%

Buta liba vagy. A gilisztaktol nem lenne semmi bajod. A horgaszathoz ez kell. Ne csodalkozz,ha szakit veled. Vagy,ha nore vadaszik ezdk utan.

N/37

2018. okt. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Jóhogy már, nem én vagyok a hibás, mindegy dehogy szakítunk ezért este megjött horgászatból. Bocsánatot kért a beszólásáért és én is mondtam ne haragudjon amiért kivágtam a teraszon de felkaptam a beszólására a vizet! :)
2018. okt. 15. 21:34
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor sem jó, ha a "kinek van igaza-ki a hibás" tengely mentén kezelitek a konfliktusokat. Bármilyen vitátok van, mindig abból induljatok ki, hogy mind a kettőtöknek igaza van a saját szemszögéből. Arra törekedjetek, hogy megértsétek a másik szempontjait, és közösen találjatok olyan megoldást, ami mind a kettőtöknek elfogadható. Sose keressetek bűnbakot. Nem érdekes, ki a hibás. Mindig az a kérdés, hogyan másszatok ki a gödörből.
2018. okt. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!