Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erőltetésnek érzek dolgokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőltetésnek érzek dolgokat?

Figyelt kérdés

Barátnőm 2 állásba dolgozik. Nem sok szabad ideje marad. Az össze költözésben sok segítséget kapunk szüleimtől. Illetve az ő házukban van kialakitva egy kis szoba a 2.allasahoz. Ezt nem barátnőm kérte apum magától alakította ki neki.


Mivel családi vállalkozásaink vannak szüleim szólnak neki hogy segítsen be. De zokon veszik ha nem tud annyit segíteni, holott máskor meg ők mondják hogy foglalkozzon a 2.munkajaval.


Viszont tesóm barátja 20éve,, van " a családban, de ő kezdetektől fogva nem segít be semmit. Pedig tesómék is sok segítséget kapnak. Ha több munka van barátnőmnek szólnak, neki nem.


Barátnőm múltkor kérdezte hogy ha tesóm barátjának nem kell segíteni akkor tőle mért várják el és miért veszik zokon ha munkája miatt nem tud annyit?


Úgy érzem hogy ez a segítés dolog erőltetett és ő nem magától,önszántából csinálja. De én abban nőttem fel hogy van a család,össze kell tartani,mindent meg kell oldani..


2018. okt. 17. 10:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ritkán tanácsolok ilyet, de hagyd elmenni a lányt. Megérdemel egy normális férfit aki kiáll érte és megszabadul a rosszindulatú anyósától is.

Te meg bukj vissza anyuci cicijére és szopd tovább nyugiba. Ehhez nem kell barátnőt tartani.


Eljön hamarosan a pillanat amikor választanod kell a családod és a jövőbeli családod között. Mert ez a passzív agresszív bánásmód, meg fog nyomorítani mindkettőtöket.


Én nem véletlen függetlenítettem magam a családomtól. Saját pénzből építettem fel mindent, hiába akartak pénzt adni bele. Onnantól, ők beleszólhatnak az életembe. Így békesség van.

Ha nem vállsz le anyuci tőgyéről hamarosan, a barátnőd veszted el...

2018. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Ok, elintézték kap segélyt, szuper. És akkor most ezért örök időkre el van kötelezve? Ez egy apró szivesség. A barátnőd meg már hónapok óta ingyen ugrál nekik. Nincs meg kellőképpen viszonozva??????

Amugy meg felfogtad amit előbb irtam? Amennyit ingyen melozol anyádéknak, már rég ők tartoznak neked. De te olyan szinten manipulálva vagy anyádék által, hogy az valami borzalom. Keptelen vagy ertelmes gondolkodásra.

2018. okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!