Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugtassam meg a feleségem?

Figyelt kérdés
A problémáink, év elején kezdődtek. Profi sportoló vagyok és régóta vállproblémáim vannak, egyszer kétszer kiugrott már - különösen a bal - és januárban egy edzés során ez megint megtörtént és azóta rendszeresen ez van - a versenyszezon végeztével megműttetem - Tudom, hogy a páromat mennyire rosszul érinti és milyen szomorú, mikor nekem valami bajom esik és én csak a folyamatos fájdalomtól akartam megkímélni, titkoltam előle az állapotom. Hanem most egy véletlen folyamán megtudta és nagyon szomorú. sír amiért nem biztam meg benne annyira, hogy elmondjam. A sérülésem miatt megcsappantak az együttlétek, a közös idő és a párkapcsolatunk minőségének rovására ment. Ő azt hitte egy harmadik miatt - most mondta el, hogy így hitte. Próbáltam vele beszélni, hogy ne haragudjon rám, de azt mondta nem érez se haragot, se sértődöttséget csak egyszerűen fáj neki. Mondtam neki, hogy üssön, csapjon, kiabáljon csak ne sírjon tovább, de semmi. Tudom, hogy rossz ötlet volt a titkolózás, de ezt már nemtudom visszacsinálni. Most mit tegyek?
2018. okt. 23. 17:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
94%

Mondd el, hogy már bánod, de azt hitted, így meg tudod kímélni az aggódástól.

Kérdezd meg, mivel tudnád megvigasztalni, minek örülne...

Aztán hagyd kicsit szomorkodni, hadd sírja ki magát a válladon. Az sok nőnek segít. Sőt, sok nő akkor sír (én is), mikor az igazi bajon, félelmen már túl van. Mintha így oldanánk fel a felgyülemlett feszültséget.

Szóval nem biztos, hogy olyan nagy bajt jelent, ha most sír. Öleld magadhoz, és várj, amíg, megnyugszik.

2018. okt. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!